Maison   Couturier

Maison Couturier to posiadłość zbudowana przez francuskich imigrantów w tropikalnym Meksyku w XIX wieku. Stary wiejski dom został odnowiony i przekształcony w butikowy hotel, w którym znajdą Państwo prywatny taras i wspaniałe zabytkowe meble. Otoczony tropikalnymi drzewami owocowymi, brzęczącymi świerszczami i bujnymi zapachami.

Białe lniane prześcieradła, na których się budzisz, są rozsunięte, odsłaniając drewniane okiennice i taki świat na zewnątrz. Społeczność francuska mieszka na tym obszarze od prawie 200 lat i praktykuje galijską sztukę kulinarną z winem i serem produkowanym lokalnie jako uzupełnienie wykwintnej kuchni. W posiadłości nadal znajduje się czynny lipowy sad i jest przykładem harmonijnego współistnienia turystyki, przyrody i rolnictwa. Jest tam naturalny staw, w którym można się kąpać, i opadające hamaki, w których można się wylegiwać. A na koniec dnia jest tu wytworny bar, w którym można wypić drinka przed snem.

Brama Maison CouturierCiągnik Maison CouturierMaison CouturierRestauracja Maison CouturierMaison Couturier kucharz w kuchniSalon z kominkiem Maison CouturierMaison CouturierBar na zewnątrz Maison CouturierTaras Maison CouturierBasen Maison CouturierBasen w hotelu Maison Couturier

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector