Mahali   Mzuri

Przeżyj dziewicze skarby Kenii podczas niezapomnianego i magicznego safari w Mahali Mzuri. Namiotowe apartamenty oferują bliskie i osobiste spotkanie z lokalną przyrodą, zapewniając jednocześnie niektóre wygody domu.

Na tym naprawdę niesamowitym obozie Game Drive marzenia mogą się spełnić. Komfortowe zakwaterowanie dla maksymalnie 24 osób w 12 luksusowych apartamentach to baza wypadowa dla podróżującego z Afryki poszukiwacza przygód. Podczas gdy niezrównane gry są sercem tego rekolekcji, goście mają możliwość ochłodzenia się w basenie bez krawędzi lub w pełni zaopatrzonym barze, oferującym najlepsze wina i alkohole. Dostępne są zabiegi spa, w których można poczuć smak rozpieszczania produktami, które reprezentują naturalną esencję leczniczą Afryki dla relaksu i odmłodzenia.

Mahali Mzuri oferuje wakacje w ramach wakacji z przysmakami kulinarnymi przygotowanymi przez szefa kuchni w różnych konfiguracjach. Przeżyj grilla przy ognisku, piknik we dwoje, a nawet wygodną kolację w głównym namiocie jadalnym. Wysoko wykwalifikowany i przyjazny personel oferuje dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Jako bonus, goście otrzymują posiłki i napoje w ramach pakietu pobytowego, dzięki czemu jest to wizyta all-inclusive.

Obóz Mahali Mzuri w KeniiNamioty Mahali MzuriŻyrafy i Mahali MzuriObóz Mahali MzuriNamiot Mahali MzuriSala obiadowa Mahali MzuriRomantyczna kolacja Mahali Mzuri na tarasieSalon Mahali MzuriPokój Mahali Mzuri z widokiem na safariSypialnia Mahali MzuriŁazienka Mahali MzuriPokój i tarasBasen Mahali MzuriRomantyczna kolacja pod drzewemAfrykański personel Mahali MzuriSafariŻyrafy i zebrySłonie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector