Madonna   Inn

Od ponad 60 lat (co jest historią starożytną w czasach amerykańskich) Madonna Inn wita podróżnych swoim ekscentrycznym i luksusowym podejściem do niezbędnego przydrożnego motelu.

W Karczmie znajduje się słynna piekarnia, w której dekadenckie ciasta słyną z wyszukanego wyglądu i niesamowitego smaku.

Na tarasie na zboczu wzgórza znajduje się dzienne spa i duży basen z wejściem na plażę, a wszystko to w blasku kalifornijskiego słońca.

Możesz poćwiczyć na siłowni i zjeść w jednej z trzech restauracji, w tym w słynnej steakhouse.

Możesz jeździć konno, wędrować lub jeździć na rowerze bezpośrednio na 2200 akrach gospody. W pobliżu, co powiesz na lot balonem lub szybowcem przez upragnione kalifornijskie słońce?

The Inn znajduje się w samym sercu Central Coast Wine Country, a istnieje wiele degustacji wina i wycieczek, które można łatwo zorganizować.

Madonna Inn to ekscentryczny motel przy autostradzie nr 1, w którym można się zatrzymać, nawet jeśli nie planuje się zostać na noc. Ich restauracja jest otwarta dla wszystkich odwiedzających.

Nocna panorama Madonna Inn

Ekstrawagancka restauracja Gold Rush Steak House Alexa Madonny serwuje przystawki wegetariańskie, steki z grilla z dębu i owoce morza jako dania główne, a także współczesne desery, które zakończą Twój niezwykły lunch.

Steakhouse Madonna Inn

Silver Bar Cocktail Lounge ma ręcznie rzeźbione drewniane dekoracje i stołki barowe tak różowe, że Pinkie Pie śliniłaby się z zadowolenia.

bar Madonna Inn

Możesz wybierać spośród 110 pokoi tematycznych od „Caveman” do „Elegance”, „Jungle Rock” i „Bridal Falls”.

Luksusowy apartament Madonna Inn

Pokoje urządzone są w stylu tematycznym z unikalnymi meblami i ozdobami.

Pokój Madonna InnPokój w jaskini Madonna Inn

Patrząc na zdjęcia, można by pomyśleć, że ten motel powstał na erę Instagrama, ale nic bardziej mylnego: istnieje już od 60 lat!

Madonna Inn został otwarty jako motel w 1958 roku, kiedy ukończono jego pierwsze dwanaście pokoi.

Basen Madonna Innjazda konna

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector