Machu Picchu   Sanctuary Lodge

Kiedy Hiram Bingham wyruszył w 1907 roku na poszukiwanie zaginionego skarbu Inków, nie spodziewał się, że znajdzie tak ogromny klejnot. Machu Picchu to zaginione miasto Inków, zbudowane w XV wieku na wysokości ponad 2300 metrów nad poziomem morza. Dzisiaj ludzie przyjeżdżają z całego świata, aby na własne oczy zobaczyć to wielkie osiągnięcie architektury i kultury.

The Sanctuary Lodge ma doskonałą lokalizację obok ruin. Większość turystów ma długie podróże autobusowe do iz miejsca, co oznacza, że ​​miejsce jest bardzo zatłoczone w środkowej części dnia. Nic nie rujnuje cudu historii niż hałaśliwi turyści w krzykliwych koszulach. Wykupując pokój w sanktuarium, będziesz mieć dostęp do miejsca w spokojniejszych okresach. Kolację można zjeść na tarasie, podziwiając widoki na góry, i wybrać z menu, które specjalizuje się w daniach kuchni lokalnej.

Samo schronisko prowadzi ścisłą politykę ekologiczną i stara się nie lekceważyć delikatnej natury tego miejsca, co jest więcej niż można powiedzieć o architektach Inków z Machu Picchu, którzy wykuwali świątynie i pałace z żywej skały .

Domek sanktuarium Machu PicchuMachu Picchu Sanctuary Lodge na zewnątrzRestauracja Machu Picchu Sanctuary LodgeRestauracja Machu Picchu Sanctuary Lodge z otwartymi oknami z widokiem na Machu PicchuCzęść wspólna Machu Picchu Sanctuary LodgeBar Machu Picchu Sanctuary LodgePokój Machu Picchu Sanctuary LodgePokój Machu Picchu Sanctuary Lodge z widokiem na góryMachu Picchu Sanctuary Lodge prywatny taras z widokiem na góryOgród Machu Picchu Sanctuary LodgeOgród botaniczny Machu Picchu Sanctuary LodgeMachu Picchu Sanctuary Lodge mały wodospadAntena Machu PicchuMachu Picchu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector