LUXX Langsuan   Hotel

Mieszczący się w Langsuan, w centrum Bangkoku, Luxx to butikowy hotel urządzony przy użyciu wykwintnego drewna liściastego i współczesnego wzornictwa. Pierwszą rzeczą, którą zauważasz po przyjeździe, są ogromne drzwi z drewna tekowego i okna sięgające od podłogi do sufitu.

Wewnątrz znajduje się basen na dziedzińcu i duży ogród, w którym można napić się drinka w zielonym cieniu. Projektanci wykorzystali najwyższej jakości kamień i drewno z Tajlandii, aby stworzyć sypialnie będące uosobieniem azjatyckiej prostoty. Wybierz spośród apartamentów typu studio, jednoosobowych lub dwuosobowych.

Restauracja na miejscu serwuje śniadania. Bangkok to zabawne miasto z wieloma atrakcjami, a Luxx ma doskonałą lokalizację w sercu miasta z łatwym dostępem do pociągów i środków transportu. Znajduje się również w pobliżu parku. Dlaczego nie pożyczyć fajnych hotelowych rowerów retro i wybrać się na wczesnoporanną przejażdżkę rowerową?

Wejście do hotelu Luxx XLRecepcja hotelu Luxx XLLobby hotelu Luxx XLStrefa relaksu w hotelu Luxx XLApartament Hotel Luxx XLApartament w hotelu Luxx XLSypialnia hotelu Luxx XLPokój Hotel Luxx XL z panoramą BangkokuŁazienka hotelu Luxx XLOdkryty basen hotelu Luxx XLBasen Luxx XL

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector