Lupe Sina   Treesort

Lupe Sina Treesort to jedyny luksusowy domek na drzewie na całym południowym Pacyfiku i pierwszy na Samoa. Na wzgórzach Tiavi ze wspaniałym widokiem na południowe wybrzeże i las deszczowy Upolu. Luksusowe domki na drzewie Treesort są wspaniałymi osiągnięciami inżynierii, które uzupełniają naturalne piękno wyspy i zapewniają wszystkie nowoczesne udogodnienia, o jakich można marzyć.

Ośrodek Treehouse położony jest w pobliżu Cross Island Road, pośrodku głównej wyspy Upolu na Samoa i jest idealną lokalizacją do zwiedzania pozostałych atrakcji wyspy. W samym ośrodku można wybrać się na trekking górski, obserwować gwiazdy i obserwować zagrożone gatunki, takie jak Manumea (gołąb zębaty), gołąb ziemny, samoański Woodhen, samoański triller, samoański Broadbill, samoański białooki i Mao.

Ze swoich wspaniałych prywatnych domków na drzewie można wybrać się na krótkie spacery lub przejażdżki, aby odwiedzić wiele lokalnych kąpielisk, w tym wodospad Papapapatei, jezioro Lanotoo, basen To Sua, wodospad Toditogiga, Aganoa Black Sand Beach i South Coast Beaches. Możesz także dostać się do innych miejsc, takich jak Świątynia Bahaii, Apia i wiele innych.

Zdjęcie broszury Lupe Sina TreesortLupe Sina Treesort z przodu obserwatora gwiazdDomek na drzewie BanyanPatrząc na domek na drzewie z ziemiWejście do domku na drzewie Lupe Sina TreesortPokój Lupe Sina TreesortSypialnia Lupe Sina TreesortWidoczne części figowca w pokojuPrysznic Lupe Sina TreesortKuchnia Lupe Sina TreesortBalkon Lupe Sina TreesortLupe Sina Treesort jadalnia na balkonie z widokiem na oceanTaras widokowy Lupe Sina TreesortPanorama oceanu Lupe Sina TreesortWidoki na Ocean SpokojnyLupe Sina Treesort w nocy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector