Lundy   Island

Lundy Island to jeden z cudów natury Anglii – mała emanacja, która wznosi się z fal Kanału Bristolskiego, o powierzchni nieco poniżej pięciu kilometrów kwadratowych. Jest zamieszkany od czasów neolitu dzięki niedawno odkrytym starym nagrobkom datowanym na V wiek.

Istnieje wiele wyjątkowych obiektów noclegowych zarządzanych przez Landmark Trust. Jeśli szukasz samotności, wypróbuj Old Light Cottage – maleńkie granitowe mieszkanie, które kiedyś było pomieszczeniem radiowym dla dołączonej latarni morskiej.

Wróć do starej szkoły, pozostając w starej szkółce niedzielnej, która kiedyś nauczała doktryn chrześcijaństwa garstce dzieci mieszkających na wyspie; część tradycji sięgającej czasów społeczności mnichów żyjących na wyspie w średniowieczu.

A może Tibbets? To dziwny kamienny domek otoczony okrągłym murem – jak pobyt w starożytnym symbolu „@”. Gdziekolwiek się zatrzymasz, znajdziesz czas na relaks i rekreację w tym wyjątkowym miejscu.

Latarnia morska na wyspie LundyLatarnia morskaSalon w latarni morskiejZamek LundyWnętrze zamkuKominekPokójSypialniaWyspa Lundy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector