Longitude 131  

Ten wyjątkowy, luksusowy kemping położony jest na australijskiej pustyni, wśród czerwonych wydm i zachwycających widoków. Położony tuż przy Parku Narodowym Uluru-Kata Tjuta, Longitude oferuje piętnaście luksusowych namiotów (każdy wzniesiony na palach), w których wystarczy nacisnąć przełącznik przy łóżku, aby podnieść żaluzje, i spektakularne widoki na formację piaskowca Uluru o wschodzie słońca i zachód słońca. Każdy namiot ma całkowicie przeszkloną ścianę i nosi imię słynnego australijskiego odkrywcy lub bohatera pustkowia.

Oferując cenę all-inclusive obejmującą wszystkie posiłki i napoje, Longitude 131° oferuje również wiele bezpłatnych zajęć, takich jak spacery po wysokim na tysiąc stóp Uluru w celu podziwiania malowideł naskalnych i drinków o zachodzie słońca w odosobnionym wąwozie.

Oprócz piętnastu namiotów goście mogą zrelaksować się w The Dune House, położonym pośrodku kempingu, z którego roztacza się spektakularna panorama wspaniałego krajobrazu. Nie będziesz musiał martwić się o rozpalenie ogniska w tym miejscu, ponieważ możesz zjeść obiad w luksusie w Restauracji Dune House. Na środku tej pustyni znajduje się również odkryty basen, który oferuje chłodną oazę na tle pustynnego piasku.

Panorama 131 długości geograficznejDługość geograficzna 131 ze skałami w tleDługość geograficzna 131 namiotówDługość geograficzna 131 Wydmowy domLongitude 131 Dune House LoungeDługość zewnętrzna namiotu 131Wnętrze luksusowego namiotu Longitude 131Długość geograficzna 131 widoków namiotuKolacja na długości geograficznej 131 z winemWieczorem romantyczna kolacja na długości geograficznej 131Trekking w odludziuJazda na wielbłądzieLot helikopterem w odludziuFormacje skalne Outbacku

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector