LoftHotel   Sen Pszczoły

Czy kiedykolwiek chciałeś wskoczyć prosto w obraz Salvadora Dali? Sen Pszczoły w Warszawie może być tak blisko, jak to tylko możliwe. Zainspirowany słynnym snem spowodowanym lotem pszczoły, ten loftowy hotel odtwarza surrealistyczną, oniryczną i dziwaczną atmosferę obrazów Dali.

Każdy pokój jest inny, więc przygotuj się na niespodzianki. Wnętrza są minimalistyczne, surowe i nowoczesne, z nietrafionymi designerskimi meblami i gigantycznymi grafikami na ścianach. Tapeta z pępkiem czy fotel dentystyczny przy stoliku kawowym? We śnie nie ma rzeczy niemożliwych.

Sen Pszczoły może być konceptem nie z tej ziemi, ale z pewnością łatwo go znaleźć na mapie. Położony 800 metrów od dworca kolejowego oraz w bliskiej odległości przystanków tramwajowych i autobusowych stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania Warszawy. Jeśli jesteś fanem designu, spodoba ci się postindustrialny food court, Hala Koszyki i zabytkowy Plac Konstytucji, które znajdują się tuż obok hotelu.

Budynek LoftHotel Sen Pszczoły przy ul. Pięknej w WarszawieLoftHotel Sen Pszczoły kuchnia i salonWindy LoftHotel Sen PszczołyLoftHotel Sen Pszczoły pokój zebraLoftHotel Sen Pszczoły pokój motyliLoftHotel Sen Pszczoły projekt pokoju ustamiLoftHotel Sen Pszczoły bambusowy pokójGigantyczny pępek na ścianieLoftHotel Sen Pszczoły pokój ze złotą rybkąLoftHotel Sen Pszczoły tematyczny pokój szpitalnyLoftHotel Sen Pszczoły sypialnia o tematyce szpitalnejPokój LoftHotel Sen Pszczoły w stylu zebry

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector