Lindos Blu  

Ten hotel oferuje widok na Morze Egejskie, zbudowany na skalistym zboczu Rodos. Architektura czerpie inspirację z tradycyjnych budynków na wyspie, łączy w sobie odrobinę minimalizmu i przepuszcza słodką bryzę.

Nieopodal znajduje się wioska Lindos, w której rozbrzmiewa dźwięk wesołych mandolin pochodzących od serdecznych tawern. Ten elegancki ośrodek tylko dla dorosłych składa się z willi i domów dwupoziomowych, z których niektóre mają wanny z hydromasażem, a inne prywatne baseny. Schody prowadzą bezpośrednio na plażę.

Istnieją dwie restauracje, Smeraldo, która serwuje śniadania i tradycyjne dania kuchni greckiej i śródziemnomorskiej, oraz restauracja Five Senses, w której można zjeść wyśmienitą kuchnię. Do dyspozycji Gości jest również duży taras, na którym można zjeść posiłek z widokiem na zatokę Vlycha. Spa oferuje szereg zabiegów, a siłownia ma duże szklane okno z widokiem na zatokę. To hotel, w którym można zatracić się w wyrafinowanym otoczeniu.

Budynek hotelu Lindos BluLindos BluRecepcja Lindos BluLobby Lindos BluPokój dwuosobowy Lindos Blu z widokiem na morzePokój dwuosobowy typu deluxe Lindos Blu z jacuzziApartament Lindos BluPrywatny basen Lindos BluKryty basen Lindos BluRestauracja Lindos Blu na tarasieObiad Lindos BluŚniadanie Lindos Blu z widokiem na morzeBasen Lindos BluDziewczyna pozuje w basenie bez krawędzi

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector