Lime Wood   Hotel

Możesz zapomnieć, że jesteś tylko półtorej godziny jazdy od Londynu w tym przytulnym, ekskluzywnym hotelu w sercu Parku Narodowego New Forest. Lime Wood to idealna odosobniona ucieczka, jeśli chcesz na chwilę uciec od miejskiego zgiełku.

Lime Wood znajduje się w odległości krótkiej przejażdżki od sklepów przy High Street i Centrum Turystycznego Lyndhurst z pokojami w posiadłości z czasów regencji, dawną wozownią i nowoczesnymi kabinami.

Wyrafinowane pokoje łączą wystrój tradycyjny i współczesny; niektóre pokoje posiadają również kominki i oddzielną część dzienną. Hotel oferuje różnorodne noclegi, w tym Leśne Domki i Domek – wyjątkowe i idealne miejsce na przygody.

Zdjęcia autorstwa Amy Murrell

Wjazd do hotelu Lime Wood o zmierzchu

Idealne dla rodzin, te leśne domki mają główną sypialnię, pokój z łóżkiem piętrowym lub 2 łóżkami pojedynczymi, dwie łazienki, część dzienną z przytulnym kominkiem oraz aneks kuchenny.

Zdjęcie zewnętrzne Lime Wood Hotel AutumnAntena hotelowa Lime WoodPawilon hotelu Lime WoodDziedziniec hotelu Lime Wood

Sprawdź Hartnett Holder & Co, włoską restaurację Lime Wood’s, jeśli zgłodniejesz.

Restauracja i bar Lime Wood Hotel

Szefowie kuchni Angela Hartnett i Luke Holder zajmują się gotowaniem, łącząc swoje bardzo podziwiane autorskie style, aby stworzyć pyszne dania dla głodnych gości.

Leśny apartament Lime Wood Hotel

Apartament leśny

Leśna sypialnia w hotelu Lime Wood

Apartament w ukryciu

Apartament Lime Wood Hotel HideawayŁazienka hotelu Lime Wood

Hojny domek z kanapami

Lime Wood Hotel Hojna kanapaSypialnia hotelu Lime Wood

Spa w domu ziołowym

Jeśli szukasz pełnego relaksu, zajrzyj do Herb House Spa. To spa jest poświęcone naturalnemu dobremu samopoczuciu i jest inspirowane leśnym otoczeniem.

Lime Wood Hotel Herb House Baseny spa

Herb House zaszczepia poczucie spokoju, dobrego samopoczucia i spokoju i jest zaprojektowany na trzech poziomach.

Lime Wood Hotel Herb House Spa z hydromasażem z widokiem na las

Herb House ma ogromną saunę i kryty basen z hydromasażem z przepięknym widokiem na las, dom błotny i parujący odkryty basen z gorącą wodą.

Lime Wood Hotel Herb House Sauna spa

Goście mogą również wziąć udział w zajęciach jogi na dachu oferowanych w spa.

Lime Wood Hotel Herb House Spa na dachuLime Wood Hotel Herb House Spa odkryty basenWanna z hydromasażem Lime Wood Hotel Herb HouseLime Wood Hotel Herb House Strefa relaksu SpaTaras na dziedzińcu hotelu Lime WoodFotel ogrodowy Lime Wood Hotel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector