Lilianfels   Blue Mountains

Położony w Górach Błękitnych – wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – hotel ten oddaje harmonię tego pięknego otoczenia, pozostając zaledwie 90 minut jazdy od Sydney. Mieszczący się w wiktoriańskiej rezydencji z lat 90. XIX wieku, historyczne detale zostały zachowane w częściach posiadłości, które kiedyś służyły jako wiejskie schronienie dla Sir Fredericka Daily, prezesa Sądu Najwyższego Nowej Południowej Walii.

Twój pokój urządzony jest w klasycznym angielskim stylu i oferuje widoki na zieloną dolinę Jamison. Znajdują się w nim zabytkowe meble i luksusowe tkaniny, takie jak organza i jedwab. W salonie serwowana jest podwieczorek ze świeżymi bułeczkami oraz wybór najlepszych naparów. Wybierz się na spacer po doskonałych angielskich ogrodach, a następnie zjedz posiłek w restauracji Darleys, oferującej wyśmienite menu stworzone ze świeżych lokalnych produktów przez słynnego szefa kuchni, Lee Kwieza. Atmosfera restauracji jest idealna dzięki oryginalnym kominkom i kryształowym żyrandolom. Możesz spędzić dzień w spa, popływać w krytym basenie z podgrzewaną wodą, poćwiczyć jogę lub zagrać w tenisa.

Ośrodek w Górach Błękitnych LilianfelsRestauracja DarleysTaras restauracji DarleysPodwieczorek LilianfelsPokój typu Deluxe z widokiem na dolinę w Lilianfels Blue Mountains ResortApartament typu Executive z widokiem na dolinęKryty basenBasen Lilianfels Blue Mountains Resort

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector