Lifeboat   Hotel

Niezwykłe jak na wycofany z eksploatacji hotel na łodzi ratunkowej (wow, mówiłem o tak wielu wyjątkowych hotelach, że to sformułowanie nawet nie wydaje się dziwne), ten nadal działa. Możesz wynająć kapitana, który zabierze Ciebie, Twojego partnera i cały hotel na otwarte morze. Teraz to brzmi zabawnie!

Ta łódź ratunkowa służyła przez ponad 30 lat jako część królewskiej straży przybrzeżnej Anglii. Przeprowadził 105 akcji ratunkowych i uratował przed utonięciem 45 osób. Został uratowany ze złomowiska przez holenderskiego entuzjastę łodzi ratunkowych, który go odrestaurował i zacumował w porcie Harlingen. Teraz uratuje Cię przed przyziemnymi hotelami. Pod pokładem znajdują się dwie kabiny podzielone na salon i sypialnię. Możesz zrobić sobie śniadanie korzystając z punktów gastronomicznych znajdujących się w kokpicie. Istnieje wiele lokalnych restauracji i sauny do odwiedzenia i muzeum Hannema do zwiedzania. Wspaniały.

Hotel Lifeboat zacumowany w HarlingenHotel na łodzi ratunkowej na otwartym morzuHotel na łodzi ratunkowej nad morzemRatunkowy Hotel na morzu w deszczuŁódź ratunkowaWnętrze hotelu łódź ratunkowaSypialnia hotelu łodzi ratunkowejKabina hotelu łodzi ratunkowejŁazienka w hotelu łodzi ratunkowejPłyty DVD Lifeboat Hotel na łóżkuLifeboat Hotel schody prowadzące do pokojuŁazienka w hotelu łodzi ratunkowej

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector