Liberty   Hotel

Mówią, że zbrodnia nie popłaca. Cóż, gdyby więzienia były takie, „oni” musieliby przełknąć ich słowa. To XIX-wieczne więzienie zostało odnowione przez współczesnych architektów i projektantów we współpracy z historykami i konserwatorami przyrody, aby stworzyć wyjątkową przestrzeń, która z pewnością zrobi wrażenie.

Zanim przybędziesz, zespół „łącznika bagażowego” Liberty będzie już odbierał Twój bagaż z lotniska i umieszczał go w Twoim pokoju. Twoje oczy rozszerzają się, gdy wchodzisz do centralnego atrium ze szklanym dachem 90 stóp nad twoją głową. Oryginalne elementy więzienia zostały wykorzystane do stworzenia niezwykłego i niepowtarzalnego doświadczenia dla Ciebie jako gościa. Pierwszą rzeczą, którą robisz w swoim pokoju, jest spojrzenie przez sięgające od podłogi do sufitu okna przez ozdobne okucia, podziwianie spektakularnej granitowej architektury charakterystycznej dla zabytkowego Bostonu.

Możesz cieszyć się szeregiem wydarzeń otwartych dla lokalnej społeczności i bezpłatnych dla Ciebie. Weź udział w lekcji gotowania ze znanym szefem kuchni, zrelaksuj się w klubie filmowym, zobacz na żywo niektóre z najlepszych bostońskich zespołów i zadbaj o swoje dobre samopoczucie podczas lekcji jogi. W hotelu znajduje się 5 najlepszych restauracji i barów w mieście za przebudowanymi murami więziennymi, restauracje wykorzystują nawet stare cele więzienne do przytulnych prywatnych posiłków. Teraz to rewelacja.

Liberty Hotel i fajerwerkiZewnętrzne wejście do hotelu LibertyPrzedsionek hotelu LibertyHotel Liberty Clink.Więzienna restauracja hotelu LibertyRestauracja hotelu LibertyProjekt wnętrz hotelu LibertyPokój w hotelu Liberty z widokiem na BostonPrywatna jadalnia hotelu Libertyhotelu WolnośćPokój w hotelu LibertyWidok z łóżka hotelu LibertyTaras na dachu hotelu Liberty ze wspaniałym widokiem na BostonJazda na rowerze w hotelu Liberty

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector