LH Vintage Design   Hotel Sax

Praga, stolica Czech słynąca ze spektakularnej starówki, jest domem dla dziwacznego hotelu. LH Vintage Design Hotel Sax toruje drogę nowej generacji wyjątkowych obiektów noclegowych. Czerpie inspirację i wykorzystuje wystrój w stylu vintage i zamienia je w nowoczesny design z kwitnącymi kolorami. To ekscytujące połączenie starego i nowego tworzy klimat retro-futurystyczny. Meble i dekoracje to dzieła najnowocześniejszych projektantów z lat 50., 60. i 70., takich jak Panton, Colani, Saarinen czy Eames.

Widok świata zewnętrznego z tego wyjątkowego wnętrza jest wręcz surrealistyczny. Mieszczący się w stuletniej kamienicy pośród Małej Strany – historycznej części miasta – panorama z pokoi jest urzekająco piękna. 25 stylowych pokoi podzielonych jest na sześć kategorii. Jeśli szukasz niesamowitych widoków, wybierz pokoje z widokiem z góry.

Lokalizacja jest idealna do odkrywania najbardziej znanych zabytków Pragi. Zamek znajduje się tuż nad hotelem, a Most Karola oddalony jest o zaledwie 10 minut spacerem.

LH Vintage Design Hotel Sax Wejście do budynkuLH Vintage Design Hotel Sax Retro-futurystyczny salonLH Vintage Design Hotel Sax Wiszące krzesło w stylu vintageLH Vintage Design Hotel Sax Wysoki sufitHotelowa winda saksofonowa LH Vintage DesignLH Vintage Design Hotel Sax Vintage DesignPokój saksofonowy LH Vintage Design HotelLH Vintage Design Hotel Sax Kolorowe ścianyLH Vintage Design Hotel Sax Kwiat W Pokoju Na PoddaszuLH Vintage Design Hotel Sax Vintage RoomLH Vintage Design Hotel Sax Sypialnia w stylu vintageLH Vintage Design Hotel Sax Vintage RadioLH Vintage Design Hotel Sax Pokój na poddaszuLH Vintage Design Hotel Sax Vintage DesignLH Vintage Design Hotel Sax Pokój z widokiem na góręLH Vintage Design Hotel Sax Praga Panorama na dachuPraga 1 Zieleń

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector