Les Bains   Paris

Niegdyś dom modnego klubu nocnego (pomyśl: paryska wersja nowojorskiego Studio 54), w którym bywali Andy Warhol, Robert de Niro, Sex Pistols, a nawet Rolling Stones, Les Bains, jest teraz eleganckim hotelem w sercu Paryża. Ale nie martw się, w piwnicy wciąż pozostaje mały klub (wraz z repliką basenu, który znajduje się za szklaną przegrodą!), W którym można obejrzeć program na żywo i bawić się przez całą noc.

Podczas gdy wszystkie 39 pokoi zostało zaprojektowanych na zamówienie z bogatymi meblami i marmurowymi akcentami, „Les Bains Suite” to zakwaterowanie, o którym warto napisać do domu. W komplecie z łóżkiem typu king-size, salonem, kuchnią i tarasem, ten apartament jest usiany dziełami francuskich i międzynarodowych artystów, a nawet zawiera bibliotekę dzieł wielojęzycznych do przejrzenia.

Podczas gdy podróżni mogą znaleźć wspaniałe jedzenie w całym Paryżu, Hotel Les Bains jest domem dla restauracji, które warto odwiedzić. La Salle-à-Manger to „elegancka neo-brasserie”, ozdobiona kopułami sufitowymi i ciemnofioletowymi dekoracjami, które kontrastują z bogatymi mahoniowymi stołami. Menu jest sezonowe, a wszystkie składniki pochodzą od lokalnych i zrównoważonych producentów. Miód pochodzi nawet bezpośrednio z dachu hotelu!

Jak podaje strona internetowa hotelu, Les Bains to „eleganckie miejsce, integracyjne, mieszane, różnorodne, pomysłowe, międzykulturowe, artystyczne, historyczne, eleganckie, gościnne… i nowe”. Poczuj się jak gwiazda i sprawdź to następnym razem, gdy będziesz w Paryżu!

Wejście do budynku hotelu Les Bains ParisRecepcja hotelu Les Bains w ParyżuSalon Hotelu Les Bains ParisRestauracja hotelu Les Bains w ParyżuBar hotelu Les Bains w ParyżuBar hotelu Les Bains Paris wypełniony ludźmiParyskie patio hotelu Les BainsHotel Les Bains Paryż pokój z balkonemSypialnia hotelu Les Bains ParisTaras hotelu Les Bains w ParyżuHotel Les Bains Paris basenSklep koncepcyjny hotelu Les Bains Paris

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector