LeCrans   Hotel & Spa

Wspaniały hotel w stylu domku górskiego i spa wysoko nad Crans Montana, otoczony lasami i górami, to LeCrans Hotel and Spa. Zrelaksuj się w jednym ze stylowych pokoi o tematyce regionalnej i górskiej lub w odkrytych basenach z podgrzewaną wodą i ciesz się wspaniałym widokiem na Alpy i Mont Blanc.

LeCrans Hotel oferuje wybór wspaniałych restauracji, bardzo rozległą kolekcję win z całego świata. Jeśli masz ochotę na wyborny tytoń, możesz również udać się do Le Cigare Lounge, gdzie możesz skosztować jednych z najlepszych na świecie puro. Możesz także zjeść posiłek na tarasie lub być na bieżąco z ulubionymi wydarzeniami sportowymi z klubu Le Dépôt.

LeCrans to także marzenie narciarza, ponieważ zaledwie 100 metrów od hotelu znajdują się jedne z najlepszych stoków na świecie. Jeśli wolisz pominąć stoki i spróbować bardziej relaksujących sportów latem, możesz cieszyć się emocjonującą partią golfa na jednym z najbardziej prestiżowych pól golfowych na świecie zaprojektowanych przez Severiano Ballesteros.

Wieś Crans-MontanaLeCrans Hotel & Spa w lecie z górySalon LeCrans Hotel & SpaRestauracja LeCrans Hotel & SpaJedzenie LeCrans Hotel & SpaSchody drewniane LeCrans Hotel & SpaLeCrans Hotel & Spa Skalisty pokójPokój LeCrans Hotel & Spa AlpySypialnia LeCrans Hotel & Spa AlpyPokój LeCrans Hotel & Spa AtlasPokój LeCrans Hotel & Spa DolomityPokój LeCrans Hotel & Spa EverestPokój LeCrans Hotel & Spa KilimandżaroŁazienka LeCrans Hotel & SpaBasen LeCrans Hotel & SpaŁaźnia turecka LeCrans Hotel & SpaLeCrans Hotel & Spa na zewnątrz basenu z podgrzewaną wodąTaras do opalania LeCrans Hotel & Spa

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector