Le Prince   Noir

Na burzliwych i spornych ziemiach średniowiecznej Europy wioski musiały zostać zamienione w forty na pierwszy rzut oka na żelazne włócznie przebijające się przez pola. Ten hotel to przebudowana ufortyfikowana wioska zbudowana w XIII wieku.

Twój pokój mieści się w XVII-wiecznym klasztorze i jest urządzony w tradycyjnym wiejskim stylu – pachnąca lawendą i gruba kołdra. Twój balkon w słońcu wychodzi na urocze krużganki lub prywatny park. Restauracja serwuje dania kuchni francuskiej, przyrządzane ze świeżych, lokalnych składników i wina z własnej piwnicy.

Spędź bezczynne popołudnie przy basenie lub zwiedzaj zabytkowe miasto i lokalne regiony winiarskie. Spacer po polach pachnących ciepłą trawą i cytrusami. Eksploruj rynki rzemieślnicze z jedzeniem tak pysznym, że w Ameryce jest nielegalne. Ale z drugiej strony, być może nadszedł czas, aby zostać i rozkoszować się galijską trójcą: kawą, kochaniem się i winem.

Zamek Le Prince NoirZamek Le Prince Noir nocąRestauracja Le Prince NoirRestauracja Le Prince NoirPokój Le Prince NoirSiłownia Le Prince NoirOgród Le Prince NoirBasen Le Prince Noir

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector