Le Méridien   Bora Bora

Le Meridien w Bora Bora, nowoczesny ośrodek położony na wysepce i lagunie, oferuje wspaniałe krajobrazy i nowoczesne udogodnienia, takie jak duża szklana podłoga, przez którą można zobaczyć lagunę i podwodne życie, a także bungalowy i wille wypełnione nowoczesnymi udogodnienia i udogodnienia.

Wystrój jest inspirowany polinezją, a niektóre z najlepszych pokoi mają prywatne baseny bez krawędzi z widokiem na lagunę.

Restauracja Le Meridien Bora Bora oferuje bufet Le Tipanie, a restauracja Te Ava zaprasza na kolacje tematyczne i polinezyjskie potrawy fusion. La Trattoria oferuje dania kuchni włoskiej na zamówienie.

Pokochasz wyjątkowe drewniane podłogi, scenerię góry Otemanu, a także palmy kokosowe w pobliżu plaży. Oferujący wszystko, od spa, przez Wi-Fi, po koktajle, jest to ośrodek, który sprawia wrażenie luksusowego i jednocześnie w kontakcie z naturą.

Bora Bora na południowym Pacyfiku jest idealnym miejscem na romantyczny wypad z bungalowami nad wodą, turkusowymi lagunami i majestatycznymi górskimi szczytami. Le Méridien Bora Bora wielokrotnie okrzyknięto najlepszym kurortem Polinezji Francuskiej.

Ośrodek wypoczynkowy Le Méridien Bora Bora

Malownicza wyspa w Polinezji Francuskiej uważana jest za jedną z najpiękniejszych na świecie. Być może ma to związek z wulkanicznym szczytem o wysokości 2385 stóp (727 metrów), otoczonym dziewiczymi lagunami.

Bora Bora znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Ameryką Południową a Australią, więc aby się tam dostać, potrzeba kilku długich lotów. Ale zostaniesz nagrodzony pięknem niewidocznym w innych częściach świata.

Ogród w holu Le Méridien Bora Bora

Bora Bora jest jedną ze 118 rajskich wysp Polinezji Francuskiej. Swoją nazwę zawdzięcza Jamesowi Cookowi, który popłynął na wyspy polinezyjskie w 1774 roku. Nazwa oznacza „pierworodny”, nawiązując do lokalnej legendy.

Dziś Bora Bora jest jedną z najbardziej ekskluzywnych wysp na świecie i domem dla niektórych z najbardziej luksusowych kurortów na świecie.

Restauracja Le Tipanie

Poziom gastronomiczny Bora Bora jest również niebotyczny. Lokaje mogą organizować romantyczne kolacje przy świecach na małej prywatnej wyspie lub serwować wykwintne posiłki w bungalowach nad wodą.

Romantyczna kolacja na plażyBungalowy nad wodą

Wille nad wodą są połączone drewnianymi ścieżkami, z których każda ma oddzielne wejście. Bungalowy kryte strzechą zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować prywatność; w końcu grupą docelową są twórcy miesiąca miodowego.

Le Méridien Bora Bora nad wodnymi bungalowami

Każda willa ma schody prowadzące bezpośrednio do krystalicznie czystych wód turkusowych lagun, gdzie można popływać rano lub nurkować wśród kolorowych koralowców.

Bungalowy Bora Bora nad oceanemWnętrze bungalowu nad wodą

Bungalow nad wodą ma szklaną podłogę w salonie, dzięki czemu zamiast oglądać telewizję, można obserwować kolorowe życie morskie pod stopami.

Szklana podłoga z widokiem na ocean w bungalowie nad wodą w Le Méridien Bora BoraSzklana podłoga w bungalowie

Prywatne balkony willi nad wodą są doskonale usytuowane, aby zobaczyć magiczne polinezyjskie zachody słońca i roztaczają się z nich piękne widoki na górę Otemanu.

Balkon w bungalowie nad wodą z widokiem na oceanWilla Le Méridien Bora Bora

Niektóre bungalowy przy plaży mają własne prywatne plaże. Tutaj celebryci pływają wśród żółwi w lazurowych wodach lagun. Nie zdziw się, jeśli zobaczysz Sharon Stone, Evę Longorię lub Nicole Kidman na tej rajskiej wyspie, ponieważ nie byłaby to ich pierwsza wizyta.

Willa Le Méridien Bora Bora z prywatnym basenem bez krawędziRezerwat żółwi

Rezerwat żółwi na wyspie ma platformę, z której można obserwować ich życie przez szklaną ścianę. W ten sposób istnieje fizyczna separacja między ciekawskimi ludźmi a zagrożonymi żółwiami.

Przezroczyste szkło w rezerwacie żółwi

Jeśli planujesz wesele na tej rajskiej wyspie, ośrodek jest gotowy spełnić Twoje potrzeby. Nadwodna kaplica to jedno z najbardziej romantycznych miejsc, w których można oficjalnie wyznać swoją miłość.

Kaplica nad wodąPływająca dziewczyna w oceaniePlaża Bora BoraBasen Le Méridien Bora Bora

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector