Laucala   Island

Fidżi od dawna znane jest jako raj na ziemi, a Laucala, prywatna tropikalna wyspa na południowym Pacyfiku, nie jest wyjątkiem. Ta wyspa o powierzchni 12 kilometrów kwadratowych jest usiana 25 willami w stylu Fidżi, plantacjami, lasami tropikalnymi i nieskazitelnie białymi piaszczystymi plażami.

Ten wyspiarski kurort został zbudowany bez oszczędzania na wydatkach. Priorytetem były jednak zrównoważony rozwój i przyjazność dla środowiska. W rezultacie wyspa oferuje krajobrazy jak żadne inne z naturalnymi lasami, plantacjami kokosów, gospodarstwami w tradycyjnym stylu, lasami namorzynowymi, plażami, rafami koralowymi, a nawet górami wulkanicznymi.

Podczas pobytu na wyspie Laucala można odwiedzić wioskę kulturalną, jedną z niewielu wciąż istniejących tradycyjnych wiosek Fidżi. Służy do zaprezentowania tradycji, kultury i architektury miejscowej ludności. Możesz także odwiedzić zrównoważoną farmę o powierzchni 240 akrów, która dostarcza większość składników używanych przez restauracje, w tym owoce, warzywa, zioła i zwierzęta. Następnie możesz spędzić popołudnie na plażach lub łowić egzotyczne ryby na południowym Pacyfiku i poprosić szefów kuchni o przygotowanie połowu na kolację.

Antena na wyspie LaucalaLotnisko Laucala Island ResortAntena Laucala Island ResortKurort na wyspie LaucalaRestauracja Seagrass w Laucala Island ResortWilla nad wodąWilla nad wodą Laucala Island ResortLaucala Island Resort nadwodna willa z salonemSypialnia w willi nad wodą Laucala Island ResortŁazienka w willi Laucala Island Resort nad wodąWilla PółwysepWilla na półwyspie Laucala Island ResortLaucala Island Resort Peninsula Willa z antenąLaucala Island Resort Peninsula Willa pośród bujnych tropikalnych wzgórzLaucala Island Resort Peninsula Willa z prywatnym basenem na wzgórzuLaucala Island Resort Peninsula Willa z salonem z widokiem na oceanLaucala Island Resort Peninsula Villa łazienkaLaucala Island Resort Peninsula Willa z basenemBasen Laucala Island Resort Peninsula Villa wieczoremWilla na płaskowyżuWilla na płaskowyżu Laucala Island ResortSypialnia w willi Laucala Island Resort PlateauLaucala Island Resort Plateau Willa z sypialnią z widokiem na basenŁazienka w willi na plantacjiŁazienka w willi na plantacjiSpaSpa Laucala Island ResortLaucala Island Resort Masaż spaPlaża na wyspie LaucalaJazda konna na plaży na wyspie Laucala18-dołkowe mistrzowskie pole golfowePole golfowe Laucala Island ResortNurkowanie na wyspie LaucalaDeepFlight – osobista łódź podwodnaDeepFlight – osobista łódź podwodnaDeepFlight – Osobista łódź podwodna pod wodąRejs wokół wyspy Laucala

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector