Lakshman Sagar   Resort

Zbudowany w XIX wieku, ten wypad nie przypomina żadnego innego w Raipur w Indiach. Lakshman Sagar został pierwotnie zbudowany jako domek myśliwski, w którym gościły tylko najbardziej elitarne i szlacheckie rodziny. Obecnie jest domem dla 12 domków zaprojektowanych w sposób zrównoważony, rozsianych wzdłuż sztucznego jeziora. Znany z mantry „slow living” Lakshman Sagar jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą naprawdę odpocząć, odmłodzić się i uciec od zgiełku codziennego życia.

Każdy domek z błota i kamienia oferuje pokoje, które otwierają się na prywatny brodzik z widokiem na jezioro. Wnętrza są w jasnych kolorach, na które duży wpływ ma lokalne życie na wsi. Podczas pobytu w hotelu Lakshman Sagar goście poczują się, jakby byli częścią miasta.

Kolejnym wyjątkowym punktem, który spodoba się gościom, jest dostosowany do potrzeb prywatny system restauracyjny; od posiłków przy ognisku i gotowania na żywo po świeżo przygotowane śniadania i romantyczne kolacje na pływakach, każdy może cieszyć się wyjątkowym doznaniem kulinarnym.

Mówiąc o doświadczeniach… co jeszcze można tu robić? Dużo! Dostosowane do potrzeb doświadczenia podkreślają „slow life” i pozwalają gościom naprawdę połączyć się z Raipur. Możliwości są nieograniczone, od degustacji lokalnych alkoholi, hodowli kóz i safari jeepami po obserwowanie gwiazd i puszczanie latawców.

Lakshman Sagar: przywracanie dobrego wyglądu pustkowi Radżastanu. Prosty, spokojny i przyjazny, ten ośrodek to Twoja kolejna idealna ucieczka!

Ośrodek Lakshman SagarBudynek główny Lakshman Sagar z basenemTaras Lakszmana SagaraFontanna Lakshman Sagar w nocyLakshman Sagar Mardana jadalniaDegustacja lokalnych trunkówLakshman Sagar pokój numer 9 domWejście do pokoju Lakshmana SagaraSypialnia Lakszmana SagaraPokój Lakshman Sagar z prywatnym basenemBalkony Lakszmana SagaraBasen Lakshman SagarLakshman Sagar poranne zbiory warzywProdukcja ceramiki Lakshman SagarLakshman Sagar spływ kajakowy po jeziorze

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector