Lake Palace   Hotel

Ten królewski pałac został po raz pierwszy wzniesiony przez Maharana w 1746 roku. Zbudowany na czterech akrach skały pośrodku spokojnego jeziora, był używany przez bogatych i potężnych przez setki lat. I Jamesa Bonda też. Tak, w tym hotelu znajdował się dom Octopussy’ego w klasycznym filmie o tym samym tytule. Wspaniały.

Dziś Lake Palace jest hotelem. Jego Royal Butlers są w rzeczywistości potomkami oryginalnych kamerdynerów z czasów indyjskiej dynastii królewskiej. Więc możesz uporządkować swój własny kawałek historii. Dziwny. Możesz wybrać się na luksusowy rejs statkiem po jeziorze, poćwiczyć jogę na tarasie i zrelaksować się w przepięknych, wypielęgnowanych ogrodach. Spa jest jednym z najlepszych w Indiach. A biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość zabiegów spa pochodzi z Indii – to już coś mówi.

Twój pokój to całkowicie wyjątkowy projekt, a nawet pokoje dla palących. Nie żebym już palił, ale miło widzieć, że hotele wciąż obsługują tych dobrych buntowników. Z pewnością będziesz chciał podziwiać widoki na jezioro ze swojego pokoju – podobno zachody słońca są dość spektakularne.

Przyjazd zabytkowym samochodem do UdaipurLake Palace Hotel nad jeziorem PicholaHotel Lake PalaceLake Palace Hotel z łodziąWidok z hotelu Lake PalaceNajlepsze ozdoby hotelu Lake PalaceOgród hotelu Lake PalaceBasen w hotelu Lake PalaceLake Palace Hotel taras w ogrodzieRestauracja hotelu Lake PalaceProjekt wnętrz hotelu Lake PalaceAntyczny pokój hotelu Lake PalacePrywatna jadalnia hotelu Lake PalacePokój w hotelu Lake PalaceApartament w hotelu Lake PalacePokój dla słoni w hotelu Lake PalacePokój z wysokim sufitem w hotelu Lake PalaceLuksusowy pokój w hotelu Lake PalaceLake Palace Hotelowa łazienka z widokiem na jezioroGórny taras hotelu Lake PalaceLake Palace Hotel taras na dachu w nocy ze świecamiŁódka uzdrowiskowaRomantyczna kolacja na pływającej platformie na jeziorzeŁódź na jeziorze Pichola

Roger Moore (alias James Bond) i Maud Adams w hotelu Lake Palace w filmie Octopussy © 1983 – MGM

Roger Moore, Maud Adams w pałacu

Maud Adams w filmie James Bond (Ośmiorniczka) © 1983 – MGM

Maud Adams w Octopussy

Roger Moore i dziewczyny Octopussy © 1983 – MGM

Roger Moore i dziewczyny Octopussy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector