Lake Manyara   Tree Lodge

W odosobnionym zakątku Parku Narodowego Lake Manyara w Tanzanii znajduje się kapryśny i romantyczny hotel Lake Manyara Tree Lodge Suites. Nie ma porównania z miejscem ucieczki, które zapewni prawdziwe zanurzenie się w prawdziwym, niezakłóconym afrykańskim rezerwacie dzikich zwierząt.

Goście będą mogli podziwiać spektakularne widoki na mahoniowy las bezpośrednio z ich pokoi. Poczucia spokoju i odosobnienia można naprawdę doświadczyć podczas ucieczki, która nie obejmuje normalnych udogodnień, takich jak telewizja czy Wi-Fi. Nie o to chodzi w Lake Manyara Tree Lodge. Ten domek to przede wszystkim przygoda, safari i wygoda. Pokoje są przytulne i pięknie udekorowane eleganckimi meblami. Pełen personel jest dostępny, aby zadbać o każdą potrzebę. Przewodnicy na dysku gry są przyjaźni i kompetentni oraz zapewniają bezpieczną, edukacyjną i inspirującą wycieczkę po lokalnych terenach i dzikiej przyrodzie.

Podczas gdy miłośnicy przyrody z pewnością będą zachwyceni, wciąż jest mnóstwo rozpieszczania, które towarzyszy Twojemu pobytowi. Basen jest dostępny do ochłody i masaże są dostępne dla relaksu. Jedzenie jest pyszne, a wieczorne odprężenie można spędzić w zaciszu salonu lub przy trzaskającym kominku.

Boma w &Beyond Lake Manyara Tree LodgeObszar dla gości w &Beyond Lake Manyara Tree LodgeInteraktywna kuchnia w &Beyond Lake Manyara Tree LodgeDomek na drzewie na zewnątrz w &Beyond Lake Manyara Tree LodgeApartamenty na drzewie w &Beyond Lake Manyara Tree LodgeŁazienka w &Beyond Lake Manyara Tree LodgeBasen w &Beyond Lake Manyara Tree LodgeBasenWyżywienie na łonie naturyJedzenie w krzakach w &Beyond Lake Manyara Tree LodgeDoświadczenie gości i Sundowners w &Beyond Lake Manyara TreePtactwo w Tanzanii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector