Ladera   Resort

Ten wielokrotnie nagradzany ośrodek jest ukryty w tropikalnej rozpadlinie między dwiema górami Piton na St Lucia. Widoki są tak dobre, że zrodziło się hasło kurortu „widok z pokojem”. Każdy z apartamentów i willi został zaprojektowany tak, aby był otwarty na świeże powietrze, nocne niebo i wschód słońca, dzięki czemu możesz poczuć się częścią otaczającego Cię wyjątkowego piękna.

Masz własny mały basen i siłownię na świeżym powietrzu; restauracja wyśle ​​do twojego pokoju współczesną kuchnię karaibską, co nasuwa pytanie, czy kiedykolwiek zechcesz stąd wyjechać? Ale może Hotel Chocolat naprzeciwko Cię skusi, tam możesz wybrać się na wycieczkę po ich farmie kakaowej i palarni i mieć szansę na zrobienie własnych tabliczek czekolady. Jeśli chcesz spalić dodatkowe zjedzone selery, dlaczego nie wybrać się na wycieczkę na górę Gros Piton? Ośrodek zapewni Państwu piknik. Cokolwiek zrobisz, przygotuj się na odkrycie wielkiego serca, które znajduje się na małej wyspie.

Ośrodek LaderaBudynki Ladera ResortPanorama gór PitonOgrody Ladera ResortBasen Ladera ResortBasen Ladera Resort nocąBasen Ladera Resort z widokiem na górySypialnia Ladera ResortPokój Ladera Resort z widokiemBalkon Ladera ResortWidok z bungalowu Ladera ResortLadera Resort tropikalne widokiPrywatny basen Ladera ResortZachód słońca Ladera ResortWidoki Ladera ResortWschód słońca w górach Piton

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector