La Valise   Tulum

La Valise to marzenie każdego, kto szuka niezwykłego, surowego piękna. Ten hotel ma tylko dziewięć pokoi pod dachami palapa krytymi ręcznie strzechą i sprawia wrażenie własnego małego sekretnego raju.

Plaża jest za drzwiami, więc jesteś tutaj, obudzony przez bryzę znad Morza Karaibskiego, aby patrzeć na wschodzące słońce, które sprawia, że ​​niebo staje się fioletowe na twoich oczach.

Wnętrze jest ekologiczne, artystyczne i ozdobione ziemistymi kolorami i naturalnymi teksturami. W rezultacie cała La Valise ma wyjątkową i relaksującą atmosferę, która naprawdę sprawia, że ​​wzruszasz ramionami i czujesz się jak w domu.

I tego właśnie oczekuje personel. Ciesz się, twórz i relaksuj w autentycznej i inspirującej atmosferze.

Tulum jest często nazywane meksykańską Bali i nie bez powodu. Można tu całkowicie zniknąć z codzienności i rzeczywistości, bo to magiczna kryjówka. Tak jak w swoim indonezyjskim odpowiedniku.

Wzdłuż turkusowego morza ciągną się białe piaszczyste plaże, gdzie artystyczne fasady miejskiego pasa Tulum przyciągają turystów z całego świata.

Znajdziesz tu wszystko, czego pragniesz, od misek na smoothie po studia jogi, słomiane parasole, szydełkowe bikini, zabytkowe samochody i eko-hotele.

La Valise Tulum Beachfront Hotel Antena

Śpicie tu w pięknych willach krytych strzechą — idylliczne miejsce z hamakiem przed drzwiami i bezcennym widokiem na morze.

Widok z lotu ptaka hotelu La Valise TulumLa Valise Tulum Backside Z BasenamiFront hotelu La Valise Tulum

Pokój z widokiem na dżunglę otwiera się na prywatny taras pełen tropikalnej zieleni.

Pokój La Valise Tulum z widokiem na dżunglę

Master Suite to najwyższy wybór w La Valise Tulum, oferujący wyjątkową łazienkę na otwartym planie i łóżko wysuwane na balkon.

La Valise Tulum Master SuiteLa Valise Tulum Master Suite ŁazienkaLa Valise Tulum Master Suite BathLa Valise Tulum Master Suite z widokiem na morzeLa Valise Tulum Master Suite Duże okna

Możesz przesunąć łóżko na kółkach aż do krawędzi tarasu, aby cieszyć się wspaniałym widokiem na Morze Karaibskie z pluszowego miejsca. Otaczające go zadaszenia palm zapewniają dodatkową warstwę prywatności.

La Valise Tulum Master Suite z łóżkiem na tarasieŁóżko na kółkach La Valise Tulum Master SuiteLa Valise Tulum Suite Delikatne poranne słońceLa Valise Tulum Suite Szczyt za zasłonamiLa Valise Tulum Suite PoolBaseny La Valise Tulum

Orzeźwiające baseny do kąpieli w dżungli na upalne dni w Tulum.

Baseny kąpielowe La Valise Tulum JungleModelowanie basenu La Valise Tulum

La Valise to hotel dla Ciebie, jeśli chcesz spędzić spokojne i bose wakacje na plaży, poczytać książkę w hamaku lub wybrać się na przejażdżkę rowerową po okolicy w poszukiwaniu świeżych owoców lub najlepszych tacos.

Ścieżka La Valise Tulum Do Piaszczystej PlażyPrywatna plaża La Valise TulumLa Valise Tulum Hotel Prywatna plażaLazurowe wody Tulum

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector