La Scuola   Guesthouse

Pensjonat La Scuola jest zwieńczeniem marzeń właścicieli o stworzeniu pensjonatu w sercu płaskowyżu Asiago. Dawny budynek szkoły został przekształcony w urocze pokoje dla gości pragnących doświadczyć spektakularnej scenerii, bogatej historii i romantyzmu regionu. Idealnie położona pomiędzy wzgórzami i górskimi pastwiskami Lusiana jest idealnym miejscem do zwiedzania okolicznych miasteczek i większych miast, w tym Wenecji, Werony, Treviso i Vicenzy.

Aby zachować piękną architekturę i żywą historię budynku szkolnego, każdy pokój ma swój własny motyw przewodni skupiony wokół szkoły, aby stworzyć zabawną i nostalgiczną atmosferę. Każdy pokój został zaprojektowany zgodnie z określonym przedmiotem lub aspektem życia szkolnego, w tym geografii, historii, nauk ścisłych, arytmetyki i pokoju nauczycielskiego. Śniadanie serwowane jest w jadalni, która kiedyś była klasą, w której przed piecem opalanym drewnem serwowane są produkty z lokalnych targowisk.

Pensjonat jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dostęp do bardziej popularnych miejsc turystycznych wokół Lusiany. Już samo miasteczko oferuje wprowadzenie do wykwintnej kuchni regionu oraz wiele ciekawych miejsc dla miłośników przyrody, w tym alpejski ogród botaniczny, stanowiska archeologiczne z okresu rzymskiego, a także Mountain Refuge Path, który jest doskonałym terenem do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej , wspinaczki skałkowej i jazdy na nartach. Pobyt w pensjonacie La Scuola pozwoli Ci zanurzyć się w lokalnym dziedzictwie Lusiana, oferując jednocześnie strategiczną pozycję do odwiedzenia pozostałych miejsc i miast regionu Veneto.

Ogródek w pensjonacie La ScuolaWejście do pensjonatu La Scuola i zabytkowe telefonyJadalnia w pensjonacie La ScuolaKominek i jadalnia w pensjonacie La ScuolaKuchnia pensjonatu La ScuolaJadalnia i tablica w pensjonacie La ScuolaWejście do pokoju w pensjonacie La ScuolaSala szkolna w pensjonacie La ScuolaSypialnia w pensjonacie La ScuolaSypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi w pensjonacie La ScuolaPokój na poddaszu w pensjonacie La ScuolaLa Scuola Guesthouse pokój na poddaszu z łazienkąOgród pensjonatu La Scuola

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector