La Mamounia   Marrakech

La Mamounia Marrakech to naprawdę luksusowy hotel, który znacznie się postarzał, nawet 90 lat po jego utworzeniu. Park La Mamounia jest porośnięty zielenią i oferuje 20 akrów ogrodu z drzewami owocowymi, kwiatami, a nawet drzewami oliwnymi. Tymczasem wewnętrzne luksusy zdobyły wiele nagród od światowych organizacji za spa i centrum odnowy biologicznej z ogromnym krytym basenem i salonem kosmetycznym.

Na miejscu znajdują się cztery restauracje i pięć barów, piwnica z winami oraz opcja obsługi pokoju. Jednym z bardziej wyjątkowych aspektów hotelu jest jego zamiłowanie do sztuki. Znajdują się tu zarówno stałe, jak i czasowe wystawy poświęcone fotografii, a także rzeźbom i malarstwu. Sama architektura jest warta przybycia, z egzotyczną mieszanką stylu arabsko-mauretańskiego, ale pokoje są skarbem samym w sobie.

Istnieją poziomy luksusu, ale nawet standardowe pokoje mają łóżka typu king-size, wanny, prysznice, tarasy/balkony. Tymczasem charakterystyczne pokoje, takie jak Churchill Room, charakteryzują się eleganckim wystrojem, dziełami sztuki i luksusem inspirowanymi Winstonem Churchillem. Pokoje Riad umieszczają Cię w środku ogrodu, aby połaskotać zmysły. To naprawdę jedna z największych pojedynczych atrakcji Maroka na całym świecie, oprócz wysokiej jakości zakwaterowania.

Ogród La MamouniaWejście do La MamouniaPatio hotelu La MamouniaLobby hotelu La MamouniaWnętrze La Mamounia

włoski bar

włoski bar

Bar Churchilla

Bar Churchilla

Apartament Al Mamoun

Apartament Al MamounApartament La Mamounia

Apartament Baldachim

Apartament Baldachim

Apartament Majorelle’a

Apartament Majorelle'aSpa La MamouniaKryty basen La MamouniaBasen w RiadzieTaras restauracji marokańskiejOdkryty basen La MamouniaBasenWidok z lotu ptaka na basen La Mamounia

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector