Kura   Design Villas

Kostaryka ma długą tradycję ostentacyjnego budowania hoteli, ale dzisiejsi podróżnicy często wolą mniejsze, mądrzejsze doświadczenia. Wejdź więc do Kura Design Villas. Położone na ezoterycznym półwyspie Osa, w połowie wysokości porośniętego lasami deszczowymi zbocza góry, te nieruchomości doskonale balansują na cienkiej granicy między rustykalnym a luksusowym.

Obudź się więc na widok mgły lasu deszczowego wznoszącej się jak ślubny welon pod słońcem, widok rozciągający się na otoczone dżunglą plaże poniżej. Wille zostały stworzone przy pomocy zrównoważonej grupy hotelarskiej Cayuga Collection (zdobywca nagrody T + L Global Vision Award w 2012 r.) i wykorzystują energię słoneczną, bambusowe sufity i prysznice ze strumieniem deszczowym. Nie ma telewizorów, zamiast tego zapraszamy do spędzenia czasu w hamaku na prywatnym tarasie, obserwując, jak słońce zanika otaczającą zieleń w bogatą, śpiewaną przez krykieta ciemność. W centrum kompleksu znajduje się orzeźwiający basen typu infinity ze słoną wodą, wokół którego stoją białe skórzane meble, na których serwowane są koktajle.

Basen bez krawędzi w nocySchody Kura Design VillasSalon Kura Design VillasWanna z hydromasażem Kura Design VillasSpa Kura Design VillasPrysznice Kura Design VillasSypialnia Kura Design VillasHamak Kura Design Villas z widokiem na morzeŁazienka z widokiem na dżunglę i morzeHamak Kura Design VillasBasen bez krawędzi Kura Design VillasTarasy słoneczne Kura Design VillasTaras willi Kura DesignTaras Kura Design Villas o zachodzie słońcaBasen Kura Design Villas nocąBasen z ogniemModelka do opalaniaDziewczyna pływa pod wodąDziewczyny na basenie bez krawędziPara na basenieKura Design Villas na dachuDesignerskie krzesła Kura Design Villas

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector