Kumbuk River   Resort

Położony w Buttala ten ekologiczny ośrodek jest idealną bazą wypadową do odkrywania niesamowitych lasów i dzikiej przyrody Sri Langki. Odwiedź pobliski rezerwat dzikiej przyrody Yala; domem dla słoni, pawi i innych zagrożonych gatunków. Obszar ten jest zamieszkany od ponad 9000 lat i był kiedyś domem dla wyrafinowanej starożytnej cywilizacji. Była to wówczas baza słynnego królestwa Ruhuna i podobno mieszkało tu 1200 oświeconych istot, co czyni ją miejscem pielgrzymek dzisiejszych buddystów.

Kumbuk River Resort szczyci się dwupiętrową willą w kształcie słonia, położoną nad brzegiem ładnej rzeki. Z miejscem dla tylko dziesięciu gości w jednym czasie, prywatność jest gwarantowana. Zanurz się w pachnącym ziołowym basenie, a następnie poznaj środowisko i bogatą różnorodność biologiczną Sri Lanki. W pobliżu znajdują się wodospady, a także plaże i Zatoka Arugam, jedna z najlepszych na świecie plaż do surfowania.

Wejście do Kumbuk River ResortDomek na drzewie Kumbuk River ResortDomek Kumbuk River ResortWnętrze domku na drzewie Kumbuk River ResortSypialnia słoniaSypialnia w kabinieKąpiel Kumbuk River ResortTaras Kumbuk River ResortBasen ziołowySpacer pod baldachimemRzeka Kumbuk

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector