Kulala   Desert Lodge

Kulala Desert Lodge otoczony jest kultowymi czerwonymi wydmami Sossusvlei w sercu pustyni Namib. Położony na terenie prywatnego rezerwatu Kulala Wilderness o powierzchni 37 000 hektarów, goście mogą cieszyć się niezrównanym luksusem pustynnym, podziwiając spektakularne widoki na wydmy Namib-Naukluft, pasmo górskie i otwarte równiny.

Czerpiąc inspirację z naturalnego środowiska, Kulala Desert Lodge przedstawia się jako obóz organiczny, w którym zastosowano paletę kolorów ziemi, wspaniałe tekstury i dużo naturalnego światła. Kompleks składa się z 23 chat z płótna i strzechy na podwyższonych drewnianych platformach, aby złapać chłodną bryzę. W wystroju wnętrz zastosowano pościel bawełnianą i moherową barwioną całkowicie naturalnymi barwnikami roślinnymi. Każdy budynek ma otaczającą go werandę, z której goście mogą obserwować lokalną przyrodę przyciąganą do wodopoju z przodu obozu. Możesz także spać na „podniebnych łóżkach” na dachu, gdzie możesz odpłynąć, leżąc pod gwiazdami.

Rezerwat Kulala Wilderness ma prywatną bramę prowadzącą do Parku Narodowego Namib-Nakluft, co czyni go miejscem położonym najbliżej Sossusvlei. Park jest domem dla różnorodnych dzikich zwierząt, w tym gemsboków, springboków, strusi, lisów nietoperzowych, aardwolfów, szakali, hien, licznych jaszczurek i egzotycznych ptaków. Personel może zorganizować wiele różnych wycieczek z przewodnikiem po parku środkami transportu zmotoryzowanego, quadami, konno, balonem lub pieszo. W ciągu dnia organizowane są różne wycieczki, podczas których można podziwiać zapierający dech w piersiach wschód słońca, dziką przyrodę, kanion Sesriem, a nawet popijać koktajle o zachodzie słońca.

Po długiej wycieczce goście mogą popływać w małym basenie lub zjeść fantastyczny posiłek w restauracji. Kulala Desert Lodge zapewnia komfortowe zakwaterowanie z ekskluzywnym dostępem do parku i niezrównaną obsługą.

Antena Kulala Desert LodgeZakwaterowanie w Kulala Desert LodgeWieczorem taras Kulala Desert LodgeRestauracja Kulala Desert LodgeRelaks na tarasie Kulala Desert LodgeSalon Kulala Desert LodgeDom Kulala Desert Lodge z prywatnym balkonemWejście do Kulala Desert LodgePokój Kulala Desert LodgePokój Kulala Desert Lodge w nocy z otwartymi drzwiami na balkonSypialnia na świeżym powietrzu w Kulala Desert LodgeTaras Kulala Desert Lodge z basenemBasen Kulala Desert LodgeKulala Desert Lodge na świeżym powietrzu na pustyni w NamibiiGwiaździsta noc w Kulala Desert LodgePolowanie na gwiazdy na szczycie Kulala Desert LodgePolowanie na gwiazdy na pustyni namibijskiejSpacer po pustyni namibijskiej po wydmachWydmy z samolotuAntylopa na wydmachPustynia i morzeLot balonem na pustyni NamibiiPustynne wózki na pustyni NamibiiDrzewa pustyni Namibii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector