Kruger   Shalati

W ten sposób należycie uczcić opuszczony, ale nie zapomniany obiekt historyczny. Miejsce dziedzictwa znajduje się w Parku Narodowym Krugera, jednym z największych rezerwatów dzikich zwierząt w Afryce. Prawie 100 lat temu przejeżdżały tędy pociągi i zatrzymywały się na noc na moście Selati. Teraz na stałe stacjonuje tu sporych rozmiarów pociąg ze szklanymi ścianami, oferując gościom wrażenia podobne do tego, jakie przeżywało pokolenie odkrywców w latach 20. XX wieku.

Ścieżka dla pieszych prowadzi z jednego końca mostu na drugi. Pomiędzy znajdziesz platformy łączące, aby dostać się na pokład – pociąg składa się z 31 pokoi, 24 pokoi wagonowych i 7 pokoi Bridge House. Projektanci wykorzystali całą szerokość pociągu do stworzenia przestronnej przestrzeni mieszkalnej. Udało im się zmieścić podwójne łóżko od strony okna oraz w pełni wyposażoną łazienkę z prysznicem ze strumieniem deszczowym i wolnostojącą wanną.

To jedyna w swoim rodzaju przygoda w stacjonarnym pociągu ustawionym na zabytkowym moście. Widoki są wspaniałe, zgodnie z oczekiwaniami. Z okien widać dzicz i metalową konstrukcję mostu. Wysoko nad brzegiem rzeki, pośrodku mostu, znajduje się najnowocześniejszy drewniany taras z zaokrąglonym basenem — idealne miejsce do obserwowania dzikich zwierząt i obserwowania przepływających chmur.

Kruger Shalati - Pociągowy Hotel Na MościeMost Selati W Parku Narodowym KrugeraSelati Most W Nocy Ze ŚcieżkąKruger Shalati Bridge Ścieżka dla pieszychKruger Shalati - The Train Hotel On The Bridge Numer pokojuPokój hotelowy pociągu Kruger ShalatiKruger Shalati Train Hotel Suite z ogromnymi oknamiSypialnia w hotelu Kruger Shalati TrainŁóżko hotelowe w pociągu Kruger ShalatiŁazienka hotelu Kruger Shalati TrainKruger Shalati Train Hotel Łazienka z widokiem na naturęKruger Shalati Train Hotel Wanna wolnostojącaKruger Shalati Train Hotel KąpielKruger Shalati Train Hotel Otwarty pokój na balkonKruger Shalati Train Hotel BalkonKruger Shalati Train Hotel Zachód słońca WidokKruger Shalati Train Hotel Lounge BarPokład basenowy hotelu Kruger Shalati TrainKruger Shalati Train Hotel z widokiem na basenTaras hotelu Kruger Shalati TrainKruger Shalati Train Hotel Safari Wyżywienie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector