Komaneka   at Bisma

Bisma jest częścią kolekcji kurortów na Bali nazwanych na cześć rodziny Komaneka, która uratowała przed zniszczeniem ogromną kolekcję tradycyjnej balijskiej sztuki. Ich filozofią jest świadczenie najwyższej jakości usług w tradycyjnym balijskim środowisku. Komaneka w ośrodku Bisma to ich wizytówka. Ma doskonałą lokalizację w Ubud – części Bali z dala od zatłoczonych miast. W pobliżu znajduje się święty Małpi Las i bęben kotłowy znany jako Księżyc Pejeng, który niewiarygodnie pochodzi z 300 roku pne.

Hotel oferuje apartament i wybór willi o różnej wielkości, w zależności od liczby gości. Będziesz miał taras z niesamowitym widokiem na okolicę i falujące pola ryżowe. Spodziewaj się znaleźć prywatny basen lub leżankę na świeżym powietrzu, a wszystkie obiekty wyposażone są w prysznic ze strumieniem deszczowym. Twoje zabiegi spa są inspirowane wschodnimi ideałami równowagi i harmonii; spodziewaj się oczyszczenia z cielesnych nieczystości i wprowadzenia w stan wypoczętej uważności.

Komaneka w głównym budynku BismaKomaneka w salonie BismaKomaneka w salonie BismaKomaneka w jadalni Bisma z dekoracją artystycznąSypialnia Basen Willa Komaneka BismaPokój Bisma Suite - Komaneka BismaŁazienka Pokój Apartament RodzinnyWilla z basenem z 1 sypialnią KBMWilla Zdrojowa Komaneka u BismyPokój Komaneka Bisma SpaRestauracja Komaneka u BismyPrywatny basen rezydencji BismaKomaneka na basenie BismaKomaneka u Bismy przy basenieAntena basenowa Komaneka i Bisma

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector