Koe in   de Kost

Dla tych, którzy szukają prawdziwych wrażeń z farmy, Koe in de Kost to idealne miejsce. Znajdujące się w Heeten, Overijssel, domy z ziemi (lub tak zwane grondulow w języku niderlandzkim) otoczone zielonymi pastwiskami ucieleśniają prawdziwą esencję holenderskiego życia na wsi. Nawet jeśli jesteś oddalony od ruchliwych centrów miejskich, zawsze możesz wpaść do starych, zabytkowych miast Zwolle i Deventer na zakupy lub zwiedzanie.

Nieruchomość oferuje sześć domów, które są szczególnie interesujące ze względu na swój unikalny projekt, który łączy w sobie najlepsze cechy bungalowu i rustykalnego mieszkania na wzgórzu. Każdy dom ziemny obejmuje salon z oknami sięgającymi od ściany do ściany i widokiem na wzgórza i łąki. Na posesji znajdują się domy pięcioosobowe z dwiema sypialniami i łazienką, natomiast dom ośmioosobowy oferuje trzy sypialnie i dwie łazienki.

Koe in de Kost oferuje wspaniałe wiejskie wrażenia, jeśli lubisz proste rzeczy i spokojne tempo życia. Możesz to poczuć, pomagając w pracach domowych, jeżdżąc traktorem po polu, zbliżając się do zwierząt lub ubrudzając sobie ręce odrobiną pracy w ogrodzie. Niezależnie od tego, co wybierzesz podczas swojego pobytu, z pewnością będziesz cieszyć się prostym życiem na wsi.

Koe na farmie de KostKoe in de Kost domy ziemneKoe in de Kost na zewnątrz domu ziemskiegoKoe w kuchni de KostKoe w salonie de KostKoe in de Kost widok z salonu na farmieKoe w pokoju de KostaKoe w sypialni de KostaKoe in de Kost krowy przed domami ziemiKoe in de Kost dzieciaki na quadachMały uśmiechnięty dzieciak pomaga w gospodarstwieKoe w krowach de Kost

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector