Klaus K   Hotel

Hotel Klaus K położony jest w centrum Helsinek, w pobliżu słynnej na całym świecie dzielnicy handlowej Esplanadi. Oferuje siłownię, popularny klub nocny i niesamowite dźwiękoszczelne pokoje, a wszystko to w jednym miejscu. Będziesz także mógł poznać całe Helsinki, korzystając z pobliskiego systemu tramwajowego lub spacerując po pobliskich dzielnicach.

Wszystkie pokoje zapewniają pełną prywatność, luksusowe łóżka, telewizory LCD oraz szybki Internet. Pokoje są gustownie urządzone z czterema głównymi tematami inspirowanymi fińskim poematem Kalevala (Mistyczny, Pasja, Pożądanie i Zazdrość).

Zachęcamy do odkrywania wszystkich uroków Helsinek, jadąc tramwajem linii 3 lub 6 tuż ​​obok hotelu Klaus K. Możesz wybrać się na zakupy do Esplanadi lub zapoznać się z kulturą w muzeach , butiki znanych projektantów i nie tylko w Eteläinen Suurpiiri.

Po całym dniu zwiedzania zapraszamy na światowej klasy dania kuchni włoskiej oraz szeroki wybór toskańskich win w restauracji Toscanini. Jeśli chcesz, możesz również zjeść ekologiczne śniadanie w salonie zamiast w restauracji.

Budynek hotelu Klaus K

Restauracja Toscanini

Taras restauracji ToscaniniRestauracja Toscanini

Salon Salon

Hotel Klaus K Salon na poziomie ulicySalon hotelu Klaus K Livingroom na piętrze

Klub Ahjo

Klub Ahjo

Art Room Riiko Sakkinen

Art Room Riiko Sakkinen

Art Suite Tukiainen

Art Suite Tukiainen

Pokój filmowy

Pokój filmowy

Pokój Miejskiej Przyrody

pokój natury miejskiej

Pokój pasji

Pokój pasjiPokój Klausa KApartament Klausa KŁazienka w pokoju Klausa KKorytarz SkyLoftu

SkyLoft

Hotel Klaus K SkyLoftŁóżko SkyLoftŁazienka SkyLoft

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector