Kirkenes   Snowhotel

Hotele śnieżne stały się popularnym celem wielu podróżników pragnących doświadczyć naturalnego piękna Arktyki i naprawdę rzadkich wrażeń. Od 2006 roku Kirkenes Snowhotel zapewnia gościom zimową krainę czarów w najbardziej wysuniętych na północ krańcach Norwegii.

Kirkenes Snowhotel oferuje różne pokoje do wyboru, ale najbardziej popularnym jest 20 pokoi, które są całkowicie zbudowane ze śniegu i lodu. W każdym pokoju znajduje się wygodny materac z izolacją termiczną otoczony bryłami lodu, więc wydaje się, że faktycznie śpisz na lodzie. Istnieją również podświetlane rzeźby, które odzwierciedlają niepowtarzalny motyw przewodni każdego pokoju. Jeśli wolisz bardziej tradycyjne zakwaterowanie, możesz również zatrzymać się w domkach myśliwskich „gamme” lub schronisku na pustkowiu Namdalen.

Oprócz oszałamiających widoków na Aurora Borealis, Icebar stał się atrakcją o światowej renomie. Każdego roku artyści wykorzystują ponad 15 ton lodu z zamarzniętych jezior do stworzenia obiektu i unikalnych rzeźb lodowych, które zmieniają się z roku na rok. Wszystko, łącznie ze szklanką, jest zrobione z lodu!

Znajdująca się na miejscu restauracja oferuje pyszne dania kuchni lokalnej, dzięki którym poczujesz się jak w Arktyce. Jeśli masz ochotę na przygodę, istnieje wiele zajęć na świeżym powietrzu, w zależności od pory roku. W łagodniejszych miesiącach letnich Goście mogą odwiedzać lokalne wioski, łowić ryby głębinowe lub zarezerwować spływ tratwą. W miesiącach zimowych możesz łowić kraby królewskie, poczuć pośpiech wyprawy z husky lub wybrać się na wycieczkę skuterem śnieżnym po pięknej, pokrytej śniegiem scenerii.

Pobyt w Kirkenes Snowhotel z pewnością będzie przygodą życia.

Kirkenes SnowhotelGłówny budynek Kirkenes SnowhotelFasada frontowa głównego budynku Kirkenes SnowhotelWnętrze restauracji Kirkenes SnowhotelWidok z okien restauracji Kirkenes SnowhotelKominek Kirkenes SnowhotelTunel śnieżny Kirkenes SnowhotelLodowe rzeźby Kirkenes SnowhotelPokój lodowy Kirkenes SnowhotelPokój wyrzeźbiony w lodziePokój lodowy kapitanaPokój lodowy o tematyce miłosnejPokój lodowy z parą i husky pluszemPara zabawy w lodowym pokojuWejście do drewnianej chaty GammeDrewniana kabina Gamme z 2 łóżkami pojedynczymiŁazienka w drewnianej kabinie GammeOkno drewnianej kabiny Gamme z widokiem na naturęSauna Kirkenes SnowhotelZorza polarna nad Kirkenes SnowhotelDom skuterów śnieżnychSchowek na skutery śnieżne w tunelu lodowymSkutery śnieżne w dziczyHusky w Kirkenes SnowhotelJazda na sankachŁowienie krabówGigantyczny krab z lodowatej wody

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector