Kennedy   School

Ta szkoła podstawowa została zbudowana w 1915 roku w częściowo odległym miejscu w północno-wschodnim Portland. Jedna z pierwszych zasad wprowadzonych dla uczniów i rodziców we wczesnych latach zabraniała fotografowania królików z jadącego tramwaju. Zamknęła swoje podwoje jako szkoła w 1974 roku i wyglądała na zburzoną. Uratowała go jednak grupa byłych uczniów i mieszkańców miasta.

Dziś został nazwany „najdziwniejszym hotelem numer jeden w Stanach Zjednoczonych”. Przygotuj się więc na pobyt w pokoju, w którym możesz napisać listę rzeczy do zrobienia na prawdziwej tablicy. Mają własny browar, a bar mieści się w dawnych aresztach, kto mówi, że Amerykanie nie mają poczucia ironii? Stołówka szkolna jest teraz restauracją na dziedzińcu, a w starej kotłowni szkolnej można zjeść więcej posiłków. Jest piękny basen do zanurzania, który jest energooszczędny w ramach „zielonej polityki” hotelu, o której warto wiedzieć.

Hotel szkolny McMenamins KennedySzkolny hotel Kennedy'egoBudynek Szkoły Podstawowej im. Kennedy'egoKennedy School Hotel Znak powitalny przy wejściuKorytarz hotelu Kennedy SchoolRestauracja Farmhouse w Kennedy School HotelRestauracja w hotelu Kennedy SchoolPosiłki w Kennedy School HotelProjekt wnętrz hotelu Kennedy SchoolBar w szkole Kennedy'egoFabryczny bar Kennedy School HotelGra w bilard Kennedy School HotelKino w hotelu Kennedy SchoolBrowar Kennedy School HotelKoncert w Kennedy School HotelImpreza w hotelu Kennedy SchoolKennedy School Pokój hotelowy z tablicąPokój hotelowy szkoły Kennedy'egoOgród Szkoły Podstawowej im. Kennedy'egoTaras hotelu Kennedy School

Basen do kąpieli

Basen do zanurzania w hotelu Kennedy School

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector