Kemang   Icon

Kemang Icon to designerski hotel w modnej dzielnicy Kemang w Dżakarcie. Jakarta Today nazwała go „jedynym prawdziwym hotelem butikowym w mieście”. Wewnątrz lobby zdobią starożytne i współczesne dzieła sztuki: lustra, które kiedyś wisiały w pałacach królewskich, a za recepcją wisi specjalnie zamówiony obraz olejny autorstwa indonezyjskiego mistrza, Srihadi Soedarsono.

Ten hotel składający się tylko z apartamentów ma dwanaście pokoi; każdy udekorowany inaczej. Jest tam bogata sala orientalna, minimalistyczna sala techniczna, a największe wrażenie robi sala balijska z miniaturowym polem ryżowym za oknem. Oczywiście obowiązkowo basen przelewowy na dachu i taras słoneczny z barem przy basenie. Na dole znajduje się w pełni wyposażona biblioteka i zaplecze biznesowe.

Dżakarta jest 10. co do wielkości miastem na świecie i jest nowoczesnym ośrodkiem miejskim z wieloma wyjątkowymi doświadczeniami. Usługi konsjerża pomogą Ci zaplanować zajęcia i mają osobiste powiązania z najlepszymi galeriami i restauracjami.

Budynek Ikona KemangRecepcja Kemang IconPasek ikon KemangRestauracja Kemang IkonaProjekt wnętrz Kemang IconKalejdoskop Ikona Kemang

Ikoniczny apartament

Ikoniczny apartament

Apartament Illure

Apartament Illure

Apartament Iluzji

Apartament Iluzji

Apartament indygo

Apartament indygo

Apartament Infini

Apartament Infini

Apartament Insignis

Apartament Insignis

Apartament intrygi

Apartament intrygi

Apartament z kości słoniowej

Apartament z kości słoniowejBar na dachu i basenBasen

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector