Kelebek   Cave Hotel

„Kelebek” oznacza po turecku „motyla”, tak zwanego ze względu na dwa baśniowe kominy, które wznoszą się ze skał jak skrzydła motyla. Położone w mitycznej krainie Kapadocji formacje skalne, które stworzyły hotel, pochodzą z prehistorycznej erupcji wulkanu. Przez tysiące lat ludzie żyli wśród tych jaskiń i jaskiń.

Najwcześniejsza wzmianka o skalnych wioskach Kapadocji znajduje się w tekście perskim z VI wieku pne. O „Kapadocjanach” wspomina pierwszy historyk, Herodot. Nazywał ich „białymi Syryjczykami”. Biblia wymienia również Kapadocjan jako jedną z pierwszych grup ludzi, którzy przyjęli Ewangelię. Pochodzący z Armenii i Grecji lud Kapadocji mówi unikalnym dialektem znanym jako „grecki kapadocki”.

Pobyt w Hotelu Kelebek pozwoli Państwu doświadczyć niezwykłego wnętrza ich tradycyjnych jaskiń. Możesz także wybrać pokój, w którym mieszkał średniowieczny mnich, a niektóre pokoje zawierają starożytne mozaiki. Hotel posiada wszystkie nowoczesne udogodnienia, których potrzebujesz, abyś mógł spędzić dzień na zwiedzaniu tej fascynującej części świata.

Kelebek Cave Hotel i widok na Göreme w TurcjiHotel Jaskinia KelebekKelebek Cave Hotel nocąBudynek hotelu Kelebek CaveKelebek Cave Hotel i basen i nocKelebek Cave Hotel ogród widok z góry w nocyKelebek Cave Hotelowy ogród z relaksującymi ludźmiOgród hotelowy w jaskini KelebekOgród i hotel w jaskiniOgród hotelowy KelebekSamochód Oldtimer przy wejściu do Kelebek Cave HotelWejście do hotelu i balkon jaskiniKelebek Cave Hotel kamienne schodyPokój hotelowy Jaskinia KelebekŁazienka hotelu Kelebek CavePokój hotelowy KelebekPokój hotelowy w jaskiniLuksusowy pokój w Kelebek Cave HotelSpanie w jaskiniKelebek Cave Prywatny taras w jaskiniKelebek Cave Hotel taras na dachu z ludźmi bawiącymi się wieczorem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector