Kasbah   Tamadot

Kasbah Tamadot jest częścią portfolio wyjątkowych odosobnień Richarda Bransona. Jest to tradycyjny marokański zamek u podnóża gór Atlas. Kasbah jest otoczona pachnącymi ogrodami, tarasami i klatkami schodowymi i zachowuje tradycyjny urok.

Możesz zatrzymać się w apartamentach Berber Tent, które są w stylu bogatych królów Afryki Północnej z przeszłości. Mają prywatne tarasy na zboczu góry i własne małe baseny. Wewnątrz głównego budynku znajduje się duży wybór luksusowych apartamentów. Basen bez krawędzi otoczony jest odkrytym spa, restauracją i bujnymi ogrodami.

Hotel został zbudowany we współpracy z lokalną społecznością Berberów, a lokalna ludność szkoliła się i uczyła języka angielskiego. Teraz stanowią 90% siły roboczej. Marrakesz znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu, a obszary wiejskie można zwiedzać pieszo, konno lub samochodem z napędem na cztery koła. Jedzenie jest przygotowywane przez wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy są również dostępni, aby nauczyć Cię sztuki marokańskiej kuchni, mniam!

Kasbah TamadotTarasy Kasbah TamadotKasbah Tamadot marokański zamekWejście do Kasbah Tamadot nocąKasbah Tamadot nocąKasbah Tamadot posiłki przy basenieZadaszony taras Kasbah TamadotSalon Kasbah TamadotFioletowy pokój Kasbah TamadotPokój hotelowy Kasbah TamadotKasbah Tamadot marokański pokójNamiot Kasbah TamadotLuksusowy namiot Kasbah TamadotLuksusowa łazienka w namiociePokój namiotowy Kasbah TamadotPokój Kasbah Tamadot z tarasemPokój Kasbah Tamadot z basenemPokój Kasbah Tamadot z prywatnym basenemTaras Kasbah TamadotKasbah Tamadot śniadanie na tarasieKasbah Tamadot jadalnia na tarasieRestauracja Kasbah TamadotKasbah Tamadot posiłki w nocy na tarasieKasbah Tamadot wewnątrz basenuMarokański zabieg spaBasen Kasbah TamadotBasen Kasbah TamadotGóry Atlasu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector