Kadir’s Top Tree   Houses

Wyobraź sobie idealną plażę z idealną społecznością turystów z plecakiem. Teraz, jeśli to wszystko wydarzyło się w Turcji, znajdziesz coś podobnego do Kadira. Domki na drzewie są nowoczesne, ale rustykalne, z klimatyzacją i łazienkami. Możesz także zatrzymać się w bungalowie na plaży.

W tym rodzinnym ośrodku znajduje się pizzeria, klub nocny, dwa bary i restauracja. Z pojemnością dla ponad 300 gości w szczycie sezonu, Kadir’s staje się legendarną imprezową atmosferą. W pobliżu znajdują się niesamowite plaże Olimpu, a ciepłe wody Morza Śródziemnego są tam zbyt przejrzyste, czyste i pachnące solą.

Możesz wziąć udział w wielu różnych aktywnościach. Olympos jest szczególnie znany ze wspinaczki skałkowej, a Kadir’s oferuje specjalny pakiet dla wspinaczy. Możesz także uprawiać kolarstwo górskie, trekking lub uprawiać sporty wodne. W nocy jest duże ognisko, które można okrążyć, usiąść i odpocząć. Lub możesz znaleźć się w dionizyjskim tańcu wokół drugiego ogniska przy słynnym na całym świecie Bull Bar.

Główna brama Kadir's Top Tree HousesRecepcja Kadir's Top Tree HousesTuryści z plecakiem Kadir's Top Tree Houses w recepcjiZameldowanie w Kadir's Top Tree HousesOgnisko Kadir's Top Tree HousesGórne domy na drzewie Kadira z góryKadir's Top Tree Houses widok w nocyDom na drzewie KadiraRestauracja Kadir's Top Tree HousesDom Kadira na szczycie drzewaDrewniane domy KadiraWłasność KadiraNajlepsze domy na drzewie KadiraDrewniany most Kadir's Top Tree HousesPokój Kadira w Domkach na Najwyższym DrzewieImpreza Kadira w domkach na szczycie drzewaKadir's Top Tree Houses Bull BarKadir's Top Tree Houses SiatkówkaPlaża OlimpuJezioro OlimpWspinaczka skałkowa OlimpuCzłowiek Olympos wspinający się po skałachOlympos spływy kajakowe po morzuNurkowanie w morzu OlimpuKolarstwo przyrodnicze OlymposJazda konna Olimpu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector