Juvet  

Juvet jest daleko od gęsto zaludnionego świata, 90 minut jazdy samochodem od najbliższego norweskiego miasta, Ålesund. W filmie Ex-Machina ta oszałamiająca odległa ucieczka była własnością technologicznego miliardera, który eksperymentował na robotach podobnych do ludzi.

Te pokoje zostały zaprojektowane tak, aby zbliżyć Cię jak najbardziej do natury, jednocześnie chroniąc przed zimnymi wiatrami i ostrymi zębami mieszkańców.

Proste konstrukcje sosnowo-szklane zbudowane są na metalowych palach, które można wyciągnąć z ziemi, nie pozostawiając śladów po jakiejkolwiek konstrukcji. Tak więc krajobraz jest całkowicie nienaruszony przez rozwój.

Kręte ścieżki wokół posiadłości Juveta, otoczone norweską dziką przyrodą.

Platforma prowadząca do hotelu Juvet Landscape

Nad rwącą rzeką zbudowano mosty o konstrukcji stalowej.

Platforma prowadząca zimą do hotelu Juvet Landscape

Pokoje krajobrazowe mają przeszklone ściany sięgające od podłogi do sufitu. To jak cienka warstwa między człowiekiem a naturą. Warstwa, która chroni Cię przed zewnętrznym zimnem, podczas gdy w całkowitym spokoju obserwujesz pokryty śniegiem krajobraz.

Śnieżny norweski krajobraz ze szklanymi kabinami Juvet Landscape Hotel

w hotelu Ex Machina

W filmie z 2014 roku reżyser Alex Garland postanowił wykorzystać to malownicze miejsce do kręcenia zdjęć. We wnętrzach hotelu Juvet rozgrywa się dramat między ludźmi a humanoidalną sztuczną inteligencją, Avą.

Hotel krajobrazowy JuvetSzklane domki Juvet Landscape Hotel

Hotel Juvet składa się z dziewięciu drewnianych chat rozsianych po lesie.

Juvet Landscape Hotel szklane kabiny z widokiem na rzekę

Każda z prywatnych chat oferuje nocleg dla dwóch osób i najbardziej zapierającą dech w piersiach panoramę norweskiego krajobrazu, jaką można sobie wyobrazić.

Hotel Juvet Krajobraz od środka

Twoja chata jest prosto umeblowana, ma tylko łóżko, łazienkę i leżaki, a hałas otoczenia zapewnia szum strumienia na dnie doliny.

Pokój Juvet Landscape Hotel ze wspaniałym widokiem na przyrodę przez duże przeszklone okno

We wnętrzu zastosowano ciemne kolory, przyciągając wzrok do piękna poza przeszkloną przegrodą.

Pokój w hotelu Juvet Krajobraz

Niektóre pokoje wychodzą na dolinę i szczyty baśniowych gór, a inne znajdują się tam, gdzie porośnięte mchem skały i spokojne drzewa tworzą naturalnie występujące ogrody zen.

Juvet Landscape Hotel Skandynawskie łóżko w pokojuMinimalistyczna łazienka Juvet Landscape HotelBudynek restauracji Juvet Landscape Hotel położony pośród naturyRestauracja Juvet Landscape Hotel z zewnątrzWnętrze restauracji Juvet Landscape HotelRestauracja hotelu Juvet KrajobrazRestauracja Juvet Krajobraz Hotel na zewnątrz w nocyJuvet Landscape Hotel spa na zewnątrz w zimie pełnej śnieguWnętrze spa Juvet Krajobraz HoteluBetonowe ściany korytarza uzdrowiskowegoWidok z sauny

Widok z sauny przez sięgające od podłogi do sufitu szklane panele to jedna z najbardziej imponujących części Juvet Landscape Hotel.

Taras spa hotelu Juvet Landscape

Dopóki nie zobaczysz wanny z hydromasażem na świeżym powietrzu, która jest zintegrowana z pięknym tarasem z widokiem na rzekę i bujny las.

Juvet Krajobraz Hotel taras spa z jacuzziJacuzzi w hotelu Juvet KrajobrazWidok ze spa Juvet

Zajęcia na świeżym powietrzu są liczne. Możesz jeździć na nartach, wędrować i spływać tratwami po bezdrożach.

Naga kobieta skacze na śnieg z sauny

W pięknie odrestaurowanych zabytkowych budynkach gospodarczych mieszczą się restauracje, salony i spa.

Leżąc w naturzeDwie dziewczyny na szczycie wodospadówŚliczna dziewczyna zbierająca truskawkiDziewczyna leżąca na plaży nad jezioremZip-lining nad krystalicznie czystą wodą jezioraRafting na dzikiej rzeceWspinaczka na skalną góręWidok na piękną przyrodę ze szczytu góryCzerwone kwiaty na szczycie norweskiej górySkocznia narciarska na szczycie ośnieżonej góry

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector