Jumeirah   Port Soller

Położony na szczycie klifu, pomiędzy uroczym Port de Sóller i wpisanymi na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO górami Tramuntana, ośrodek ten znajduje się w chronionej enklawie, z dala od współczesnego świata. Twój pokój to sanktuarium, które łączy gustowne, zaawansowane technologicznie elementy z tradycyjną atmosferą. Masz przestronny balkon z widokiem na morze lub z widokiem na góry; powietrze przesycone zapachem kwitnących alejek ogrodowych.

Jedzenie odbywa się na świeżym powietrzu. Zjeść można w jednym z czterech barów lub w dwóch restauracjach specjalizujących się w świeżej kuchni śródziemnomorskiej i hiszpańskich tapas. Basen bez krawędzi na szczycie klifu pozwala popływać między morzem a niebem, a następnie wyskoczyć na przekąskę do baru przy basenie. Spa jest rozległe i dobrze wyposażone w masaże, okłady i peelingi; zawiera unikalne rytuały Talise zaprojektowane w celu złagodzenia efektu jet lag, zwiększenia przejrzystości lub połączenia między partnerami i przyjaciółmi.

Jumeirah Port Soller na klifachHotel Jumeirah Port SollerRecepcja Jumeirah Port SollerSalon o zachodzie słońcaPokój gościnnyPokój przełożonegoŁazienkaApartament ObserwatoriumŁazienka z widokiem na morzePrywatny tarasBasen wewnętrznyHammam z dziewczynąSauna z widokiem na morzeTaras TramuntanyTaras restauracjiBasen hotelowyWidok na basen i morzeBasen bez krawędziTaras do opalaniaDolina Tramuntany

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector