Jollydays   Glamping

Cudowny kawałek wiejskiej Anglii, Jollydays ma wątpliwy zaszczyt bycia kielichem, który zrodził modne hasło magazynu Grazia, „glamping” (portmanteau utworzone z „glamorous” i „camping”… wiem). Ale niech cię to nie zniechęca.

To, co tu masz, to sposób na poznanie bajecznej angielskiej wsi bez zwykłych biwaków kempingowych. Każde piękne płócienne mieszkanie znajduje się na swoim prywatnym obszarze leśnym. Obudź się przy dźwiękach ptaków i zapachu rosy na trawie. W Twoim namiocie znajduje się kominek na drewno, romantyczne lampy i gorący prysznic lub wanna. Cały kompleks oparty jest na najnowszym eko-projektowaniu i zasilany jest z odnawialnych źródeł energii poza siecią.

Żadne angielskie wakacje nie byłyby kompletne bez mnóstwa zajęć, które zaspokoją protestancką etykę pracy – więc spodziewaj się wyplatania koszy w zacienionej dolinie, zasiadania na kole garncarskim lub jazdy konnej. Cokolwiek zrobisz, będziesz się dobrze bawić w Jollydays.

Namioty Jollydays w lesieNamioty glampingowe JollydaysRomantyczny namiotWnętrze namiotu JollydaysNamiot wesołych świątKuchnia namiotowa JollydaysŁóżko namiotowe JollydaysSzczegóły namiotu JollydaysŁazienka w namiocie JollydaysZabawa dla dzieci JollydaysWesoła impreza

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector