Jeeva   Beloam

Jeeva Beloam Beach Camp, położony na malowniczej wyspie East Lombok, to wszystko, co można sobie wyobrazić na tropikalnej plaży. Prywatne bungalowy oferują niezakłócony widok na morze, który sprawia wrażenie, jakbyś opuścił rzeczywistość i wszedł do pocztówki.

Jedenaście bungalowów, czyli Beruga Pantai, zostało zbudowanych w tradycyjnym stylu wiosek rybackich Sasak przy użyciu bambusa, strzechy i drewna pochodzącego z recyklingu. Położony w prywatnej zatoce, goście mogą podziwiać wyraźny widok na cieśninę Alas i pobliską wyspę Sumbawa. Każde zakwaterowanie zapewnia dużą ilość pokoi z zadaszonym tarasem i zamkniętą częścią sypialną z klimatyzacją w godzinach wieczornych.

Restauracja Tenda jest dostępna dla gości podczas każdego posiłku i wykorzystuje wyłącznie najświeższe składniki pozyskiwane od lokalnych rolników i rybaków. Menu jest często określane przez połów dnia i sezonowe warzywa dostępne na rynku. W zależności od pogody restauracja może na życzenie zorganizować grille na plaży lub pieczenie w ognisku.

Daleko od codziennych stresów, chłodna morska bryza i nieskazitelne plaże pozwalają zostawić wszystkie zmartwienia daleko w tyle. Możesz zwiedzać wyspę na rowerze lub pieszo, pływać w krystalicznie czystych wodach, odkrywać zupełnie nowy świat pod powierzchnią oceanu podczas snorkelingu i nurkowania lub sprawdzić swoje umiejętności w kajaku morskim lub desce surfingowej.

Życie w Jeeva Beloam toczy się znacznie wolniej, co pozwala odmłodzić zarówno umysł, jak i ciało.

Obóz plażowy Jeeva BeloamBungalowy Jeeva BeloamGłówny budynek Jeeva BeloamLobby Jeevy BeloamaStół szachowy Jeeva BeloamBungalowy Jeeva Beloam z rzęduWnętrze bungalowu Jeeva BeloamŁazienka w bungalowie Jeeva BeloamSypialnia w bungalowie Jeeva Beloam z widokiem na morzeSypialnia Jeevy BeloamaRestauracja Jeeva BeloamRestauracja Jeeva Beloam z widokiem na morzeRelaks na plaży Jeeva BeloamTaras Jeeva BeloamPlaża Jeeva Beloam

https://www.youtube.com/watch?v=WrMsTr3q7NQ

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector