Jazz Hotel   Nisantasi

Centralnie położony w Nişantaşı, pięknej dzielnicy po europejskiej stronie Stambułu w Turcji, Jazz Hotel to mały, tematyczny hotel prezentujący kulturę jazzową. Pełen instrumentów muzycznych, akcesoriów dekoracyjnych i figurek, nawet najdrobniejsze detale (pomyśl: mydła, serwetki i świeczniki) tego hotelu reprezentują miłość do jazzu. Nawet szpilki, krawaty i fartuchy personelu hotelowego są oparte na motywie muzycznym.

12 luksusowych pokoi inspirowanych dziełami światowej sławy artystów jazzowych, takich jak Ella Fitzgerald, Miles Davis i Louis Armstrong, zostało nazwanych i urządzonych na cześć szanowanej legendy jazzu. Dodatkowo w każdym pokoju nadawane są indywidualne audycje muzyczne odpowiadające nazwisku artysty, dzięki czemu można bebopować i groove 24 godziny na dobę. W hotelowej bibliotece można znaleźć różnorodne książki jazzowe, w których Goście mogą również wypożyczyć płyty CD i DVD. Hotel otoczony jest różnymi sklepami i restauracjami, oddalonymi o kilka kroków.

Budynek hotelu Jazz w StambuleWejście do hotelu Jazz w StambuleRecepcja hotelu Jazz w StambuleRestauracja Jazz Hotel StambułJazz Hotel Stambuł ŚniadanieJazz Hotel Stambuł Pokój Milesa DavisaPokój Jazz Hotel StambułJazz Hotel Istanbul Pokój o tematyce muzycznejSypialnia hotelu Jazz w Stambule

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector