Jailhouse   Accommodation

Budzisz się w więziennej celi z bijącym sercem i bolesnym bólem głowy przypominającym wczorajszą konsumpcję. Zrozpaczony próbujesz zebrać wspomnienia z ostatniej nocy. A potem cię to uderza i oddychasz z ulgą. Nie zrobiłeś nic złego. W rzeczywistości zrobiłeś dokładnie odwrotnie. Zarezerwowałeś najlepszy hostel w Nowej Zelandii, który tak się składa, że ​​jest dawnym więzieniem.

Budynek Jailhouse Accommodation w stylu neogotyckim został zbudowany w 1874 roku w Christchurch w Nowej Zelandii. Do 1999 roku gościł w nim różnych niegrzecznych przestępców. Wizjonerska para, Kirsty i Grant, kupiła to miejsce w 2006 roku i przekształciła je w wielokrotnie nagradzany więzienny plac zabaw dla podróżujących z ograniczonym budżetem. Czarno-białe paski nigdy nie były tak zabawne jak w Jailhouse Accommodation.

Możesz przebrać się za więźnia i pozować do zdjęcia ze swoim numerem identyfikacyjnym. Następnie jest autentyczna stacja odcisków palców. Plotka głosi, że wysyłają odciski palców na lokalny posterunek policji, jeśli zapomnisz zapłacić za swoje Mochaccino. Żarty na bok, recepcja hostelu serwuje kawę, a wielkie atrium serwuje śniadania w formie bufetu. Co więcej, jest specjalny pokój Netflix z wygodnymi pufami, a jeśli chcesz wieczorem pograć w gry, w pokoju gier znajdziesz stół bilardowy i tarczę do gry w rzutki.

Atrium jest otoczone komórkami komunalnymi po obu stronach. Przez wspólne cele mam na myśli pokoje wieloosobowe, dwuosobowe i dwuosobowe, które zostały wyposażone w wygodne materace, ale zachowały wiele ze swojego pierwotnego wyglądu. Jeśli nie byłeś zadowolony z poziomu komfortu i potrzebowałeś przypomnienia o przeszłości, możesz odwiedzić jedną z oryginalnych cel. Na ścianach można nawet zobaczyć zachowane dzieła sztuki więźniów.

Na rowerach hostelu zaparkowanych w atrium widnieje napis sugerujący „uciekającym więźniom” zabranie jednego na szybką ucieczkę. Więc złap rower i zwiedzaj piękne lasy, plaże i parki Christchurch – zanim cię złapią!

Budynek więzienia w stylu neogotyckimWejście do budynku zakwaterowania w więzieniuWięzienie Zakwaterowanie WnętrzeRecepcja zakwaterowania w więzieniuAtriumAtrium zakwaterowania w więzieniuZakwaterowanie w więzieniu Atrium na doleJailhouse Zakwaterowanie Atrium Rowery do wynajęciaPokój gierPokój gier Zakwaterowanie w więzieniuPokój telewizyjnySala telewizyjna Zakwaterowanie w więzieniuSalon zakwaterowania w więzieniuZakwaterowanie w więzieniu na piętrze Przestrzeń wspólnaZakwaterowanie w więzieniu Atrium z widokiem na 3. piętroPokój w akademiku z zakwaterowaniem w więzieniuŁóżko w akademiku Zakwaterowanie w więzieniuPokój z 2 łóżkami pojedynczymi w więzieniuZakwaterowanie w więzieniu Pokój DwuosobowySypialnia zakwaterowania w więzieniuOryginalna cela więziennaZakwaterowanie w więzieniu Oryginalna cela więziennaSztuka więźniaAreszt Zakwaterowanie Więzień Art

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector