Inkaterra   La Casona

Położony mniej niż pięć minut spacerem od peruwiańskiego Plaza de Armas, Inkaterra La Casona to pierwszy hotel butikowy w mieście Cusco. Zbudowany w XVI-wiecznym dworku na starym poligonie armii Inków, goście naprawdę poczują się, jakby cofnęli się w czasie. W zaledwie 11 apartamentach każdy gość jest otoczony troskliwą opieką. Każdy apartament oferuje komin, podgrzewaną podłogę i wyjątkowo dużą wannę, w której podróżni mogą się zrelaksować. Pełen kolonialnych mebli, prekolumbijskich tkanin i zachwycających oryginalnych malowideł ściennych hotel emanuje komfortem i urokiem starego świata. Personel rezerwacji Inkaterra posuwa się nawet do tego, że sprawdza upodobania i antypatie podróżnych przed ich przybyciem! Jak to jest z uczuciem szczególnego rozpieszczenia?

Choć ten butikowy hotel jest wspaniały, nie możesz opuścić Cusco bez odwiedzenia miejsc. Na szczęście La Casona jest centralnie położona i stanowi idealną bazę wypadową do każdej przygody. Przeglądaj wąskie, brukowane uliczki i przebij się przez kolorowe lokalne targi.

Po całym dniu zwiedzania wróć do La Casona na pyszny posiłek serwowany w jadalni lub na tarasie – Twój wybór! Menu à la carte obejmuje autentyczne potrawy kuchni peruwiańskiej, takie jak andyjski pstrąg i mnóstwo ekologicznych warzyw, świeżych ziół i liści ze Świętej Doliny (regionu na andyjskich wyżynach Peru, znanego z żyznych pól uprawnych i hiszpańskich wiosek kolonialnych). Na pewno opuścisz Inkaterra La Casona pełną dobrego jedzenia i trwałych wspomnień.

Zdjęcie: Inkaterra

Wejście do Inkaterra La CasonaFasada Inkaterra La Casona na zewnątrzPatio Inkaterra La Casona z kolumnami w stylu barokowymPatio Inkaterra La Casona nocąPatio Inkaterra La Casona na piętrzeKorytarz patio Inkaterra La CasonaWnętrze Inkaterra La CasonaSalon Inkaterra La CasonaAntyczne meble Inkaterra La CasonaApartament Inkaterra La CasonaPokój Inkaterra La Casona PlazaŁazienka Inkaterra La CasonaMasaż Inkaterra La Casona Spa

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector