Imperial Hotel   Tokyo

Otwarty w 1890 roku przez japońską arystokrację, w 1922 roku prawie ukończony budynek hotelu Imperial drugiej generacji został ponownie otwarty według projektu legendarnego amerykańskiego architekta Franka Lloyda Wrighta. Zawierał rewolucyjną pływającą konstrukcję wspornikową, która pozwoliła mu wytrzymać trzęsienie ziemi, które wstrząsnęło Samsonem w 1923 r. W dniu jego wielkiego otwarcia. Ekscentryczna architektura czerpała inspirację ze struktur Majów, które fascynowały Wrighta.

Lokalizacja jest strasznie centralna, tuż obok Pałacu Cesarskiego i rzut kamieniem od dworca Tokyo, dzielnicy handlowej Ginza i gospodarstw finansowych. Salon na parterze jest ogromny i może pomieścić 160 osób, z wysokim na dwa piętra sufitem i witrażową mozaiką, która wpuszcza światło i sprawia, że ​​wszystko wygląda pięknie. The Old Imperial Bar to ulubione miejsce japońskiej elity, oferujące ciemne drewno i whisky. Twój pokój jest wspaniale wyposażony w specjalne łóżko SleepWorks, które ma cudownie optymistyczny slogan „najlepszy system do spania”. Miękkie wnętrza są dziełem słynnego projektanta Juliana Reeda. Umów się więc na imperialne przeżycie w Imperial Hotel Tokyo.

Budynek Imperial Hotel TokioLobby hotelu Imperial w TokioSalon i bar Rendez VousSal cesarskiego wikingaRestauracja Nadamanrestauracja sushiRestauracja Les SaisonsKuchnia TokioStary cesarski barSalon Imperial Hotel TokyoPokój dzienny Imperial Hotel TokyoPokój Imperial Hotel TokioSypialnia hotelu Imperial TokioKryty basen z widokiem na Tokio

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector