Il San Pietro   di Positano

Ten hotel jest wykuty w żywej skale na wybrzeżu Amalfi. Chcesz iść na plażę? Następnie wjedź windą przez skałę na piasek poniżej. Twój otoczony winoroślą balkon oferuje jedne z najpiękniejszych widoków, jakie kiedykolwiek zobaczysz – od morza po Positano.

Wśród kolorowych ogrodów znajdziesz kort tenisowy, basen i dwie restauracje. Nagrodzona gwiazdką przewodnika Michelin restauracja Il San Pietro dysponuje niesamowitym tarasem, na którym można zjeść posiłek z panoramicznym widokiem na zachód słońca. Twój pokój jest klimatyzowany i wyposażony w zabytkowe meble, centrum rozrywki i taras z widokiem na morze. Centrum fitness wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, a spa oferuje szereg zabiegów i platformę do opalania.

W ciągu dnia możesz wybrać się na bezpłatną wycieczkę łodzią, aby dowiedzieć się więcej o tym historycznym obszarze. Możesz też wyczarterować prywatną łódź, która zabierze Cię w dowolne miejsce wzdłuż wybrzeża i Zatoki Neapolitańskiej w luksusowej prywatności.

PositanoIl San Pietro di Positano na klifachIl San Pietro di PositanoMalutki mostekSalon Il San Pietro di PositanoSalon Il San Pietro di PositanoJadalnia Il San Pietro di PositanoKuchnia Il San Pietro di PositanośniadanieWnętrze Il San Pietro di PositanoKanapa Il San Pietro di PositanoPomarańczowy pokój Il San Pietro di Positano z widokiem na morzeturkusowe łóżkoPokój z balkonemSypialnia Il San Pietro di PositanoRestauracja Il San Pietro di PositanoOgród Il San Pietro di PositanoWidoki na ogródPanoramiczny widok na PositanoBasen Il San Pietro di PositanoPlaża Positano

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector