Il Salviatino  

Florencja jest znana od wieków jako miejsce zapierającego dech w piersiach piękna i cudów, a wspaniały Il Salviatino wykorzystał to piękno. Położony na obrzeżach Florencji, na wzgórzach Fiesole, ten wielokrotnie nagradzany hotel został zaprojektowany tak, aby dzielić się pięknem Florencji ze swoimi gośćmi.

Villa Rooms, Green House Suites i Signature Suites oferują różne doświadczenia. Mimo to wszystkie oferują wspaniałe krajobrazy, począwszy od prywatnego parku Il Salviatino, krajobrazów Toskanii lub słynnego widoku Duomo we Florencji.

Hotel oferuje bezpłatny transfer do centrum Florencji co 15 minut, co oznacza, że ​​unikniesz miejskiego zgiełku w nocy, ale możesz zwiedzić całe miasto i jego tętniące życiem miejsca w czasie wolnym. Twój pobyt tutaj będzie przypominał idylliczne życie w starym czarno-białym filmie, ale ze wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami, których dusza zapragnie.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się spędzić dzień relaksując się w basenach z widokiem na okolicę, oddając się zabiegom spa lub ćwicząc w nowoczesnym Technogym, z pewnością będziesz zadowolony z pobytu.

Il Salviatino na toskańskich wzgórzachOgrody Il SalviatinoIl Salviatino scalaKorytarz Il SalviatinoBiblioteka Il Salviatinobar Il SalviatinoTaras restauracji Il SalviatinoIl Salviatino Pokój typu De Luxe z widokiem na kopułęZabytkowa łazienka Il SalviatinoHala szklarniowa Il SalviatinoIl Salviatino apartament w szklarniPokój Il Salviatino de luxeNajlepsza wanna do łazienkiApartament Il Salviatino OjettiŁazienka apartamentu Il Salviatino OjettiIl Salviatino łaźnia tureckaJadalnia w ogrodzie Il SalviatinoBasen Il SalviatinoBasen Il Salviatino w nocyOgród Il SalviatinoPanoramiczny widok na Florencję

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector